Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20é fiu vagyok találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20é fiu vagyok találhatok olyan lányt, aki laza kapcsit keres, hol keressem?

Figyelt kérdés
nincs barátnőm és félek is egy kicsit attol hogy legyen mert már elég sokszor át baszt@ak . bár mostanában nem sok esély lenne arra h legyen az elkovetkezendő 1 évben . az a baj hogy nagyon magányos vagyok és a szexet is kivánom viszont nincs kivel jo lene egy olyan csajt találni aki laza kapcsit keres csak nem tudom hogy hogy fogjak hozzá :D köszi elore is a válaszokat
2009. aug. 24. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

www.chat.hu


Vagy járj klubbokba, discoba. Ott akár 1éjszakás r.ibancokat is találhatsz

2009. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben nem ragaszkodnék a lazához. Mivan ha találsz egy nőt aki komolyabbat akar és tetszik is.
2009. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem kurv@t keresek hát én se ragaszkoduk tulzottan a lazához csak tudom h mostanába nem lesz komoly nagyon szeretnék komoly kapcsolatot csak nem sok esély van rá mostanában
2009. aug. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!