Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy akarjon engem?

Figyelt kérdés

tudom,hogy bután hangzik, de van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Úgy veszem észre,hogy én sem vagyok közömbös számára mert van amikor odajön hozzám, megölel percekig, puszilgat.

De olyan is van amikor nem foglalkozik velem egész nap. és nem értem,hogy akkor most mi van:\ lehet,hogy csak egy vagyok neki a sok közül??? ja, és olyan is volt már,hogy órán hátrafordultam mondta hogy:" kapok egy puszit?" mondtam"gyere ide" aztán odajött és adott egy szájra puszit . barátnőm azt mondta hogy azért nem kezdeményez többet mert fél,hogy visszautasítom. De neki meg azok a fajta lányok jönnek be akik minden hétvégén buliznak, kicsit k*rvásak stb... de én nem ilyen vagyok... nem is akarok megváltozni. De akkor mitcsináljak????? :( nagyon kellene nekem :$


15/L, ő is 15 éves.


2011. febr. 11. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve beülni valahova vagy sétálni veled vagy valami.(hát igen, ez a fiú dolga lenne, de hát szegények elég gyávák mostanság:D)

Ha bejössz neki, akkor úgy fog szeretni, ahogy vagy.

Ha meg akar változtatni, akkor ott szó sincs igazi szerelemről.

Egy próbát megér:)

2011. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!