Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet?

Figyelt kérdés

A barátomat szeptember óta ismerem, igazából másfél hónapja vagyunk egy pár.

Van egy kis távolság még köztünk én Debrecenben tanulok, ő pedig Budapesten dolgozik. Így csak heti kétszer tudunk találkozni, de beszélni szinte minden nap szoktuk valamilyen formában. telefon, sms, msn.

Be lehetne már mutatni a szülőknek?

Kinek kell elöbb? Ki hívja meg először?

És hogy kellene ezt a témát felhozni?

23vagyok, a barátom 25.


2011. febr. 11. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem idő függő dolog. Ha úgy érzitek, hogy komoly a dolog és tényleg odavagytok egymásért mehet a bemutatás!


Kinek kell előbb? Aki közelebb van és épp "útba esik" :D


Témát felhozni szerintem először úgy kéne, hogy elmondod mi a helyzet, mióta ismered, honnan ismered, milyen az illető... Lényeg az, hogy ne váratlanul érje a szőlőket, hogy van valakid.

2011. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy a barátomnak hogy mondjam , hogy szeretnélek bemutatni a szüleimnek...

Vagy ezt hogy kell mondani neki?

2011. febr. 11. 11:51
 3/5 A kérdező kommentje:
a fiúnak vagy a lánynak kell előbb bemutatni ?
2011. febr. 11. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs rá szabály, ki kit hív meg először. Kérdezd meg lenne-e kedve elmenni hozzátok és ha igent mondd csak akkor szólj a szüleidnek, ne érje őket csalódás, ha mégis nemet mondana :)Én így tennék
2011. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy, hogy mennyi ideje vagytok együtt. a lényeg, hogy mit érzel, ha be szeretnéd mutatni akkor rajta, ha nem akkor... annak sem látom jelentőségét, hogy a fiú vagy a lány van előbb bemutatva.
2011. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!