Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki Valentin napra? 17/L

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete jöttünk össze, és itt a Valentin nap. Én egy plüss kutyát néztem ki. Szerintetek? Könnyebb lenne, ha több ideje lennénk együtt, de még csak egy hete..így nehezebb. 17/L
2011. febr. 10. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pasinak plüsst ne.. :/
2011. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valentín nap alkalmából feküdj le vele ha még nem történt meg :P Vagyis lépj egyet előre a kapcsolat terén, esetlek töltsél vele egy kellemes estét valami szolidabb szórakozóhelyen utána egy kis séta majd lakás amiből szintén akár szex is lehet :))


Remélem tudtam segíteni :)


F/16

2011. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

süss neki vmi finom süteményt :)


az biztos tetszeni fog neki


de előtte kérdezd meg, hogy milyen süteményt szeret

2011. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ÚRISTEN PLÜSS-T EGY FIÚNAK ??? XDXDXDXDLOL

vegyél neki egy övet , 1× én is azt kaptam és tetszett

17/F

2011. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fegyvernepper ***** válasza:
egy liter tejet
2011. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy hét után simán vehetsz neki plüssöt :) énis így voltam csak karácsonyra kapta :) ha nem tetszett volna neki akkor nemlenne már 2 éve velem :) és már 2 plüsst is kapott. befújtam parfümmel és nagyon örült neki (:

17L

2011. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!