Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Megismertem ősszel egy srácot egy társkereső interneten. Akkor kimondottan szexkapcsolat volt köztünk, nem is igazán tudtunk egymásról semmit, mivel mindketten párkapcsolatban éltünk. Nem igazán tetszett ez a kapcsolat így, pedig a srác nagyon bejött. Véget vetettünk a dolognak. Január elején megkeresett, mert függetlenné vált, úgy ahogyan én is. Én nagyon örültem. Azóta minden nap beszélünk telefonon, chat-elünk, de azóta sem találkoztunk, amit ő halogat. Azt kérte, hogy várjak még egy kicsit. Az biztos, hogy már független, mivel korábban csak napközben beszéltünk, most pedig bármikor felhívhatom telefonon. Mostmár nagyon hiányzik a közelsége, szerintetek miért nem akar velem találkozni?
2011. febr. 10. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van alakulóban egy másik kapcsolata is és még nem döntöttel el, hogy kivel akar lenni.
2011. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
100%
meghízott, fűz másik lányt, mégse független. nemtom
2011. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm hát ez nagyon nem jó jel ha hallogatja, akkor lehet hogy lenne még valaki a képben? Lehet hogy nem konkrét barátnö hanem valaki más? Vagy még ö se tudja mit akar és azért kerül el.
2011. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még bizonytalan és ő sem tudja hogy mit is akar tőled egyáltalán
2011. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eléggé megviselte a szakítása, azt mondta, hogy sokat fogyott. Félek, hogy valóban megbízhatok-e benne. Várjak, vagy ne várjak?
2011. febr. 10. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 1 hónapod és addig hátha eldönti mit is akar. Viszont ne éld bele magad nagyon a dologba :) , tudod, saját tapasztalat.
2011. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem találkoztok, akkor 100% hogy van másik nője. Ha nem lenne, akkor ha másért nem is de a szex miatt eljárna hozzád. Az előző nőjénél sem okozott gondot neki hogy hazudozzon, nálad miért lenne másképp?
2011. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!