Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nemhajlandó velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nemhajlandó velem találkozni. Mit mondjak neki? (lent)

Figyelt kérdés
csak ugy találkozik velem ha mások (pl.: barátnői) is ott vannak ami másfél év után nagyon zavaró... kb. hetente 1 nap lehetünk csak ketten akkor is 2 órára. HA említem neki,hogy ez így nem okés,hogy nemtudunk ketten lenni csak töbször...neki áll feljebb és énleszek a köcs...g a végén.
2011. máj. 24. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van Ez így elég kellemetlen. Viszont ha nem akar veled kettesben lenni akkor nem is szeret. Dobd a pics*ba. Ő a köcsi h ilyeneket képzel.
2011. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amúgy én szakítanék vele.
2011. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled kettesben lenni akkor nem szeret!!! Légy férfi és szakíts vele.
2011. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mind ketten és eddig más jelét nemadta,hogy nemszeretne. mindig kiált melettem és én is melette de ez amit művel már hihetetlen ezze lkapcsolatban. most választás elé tettem őt,hogy vagy velük lessz vagy velem és gondolhatjátok,hogy döntött.
2011. máj. 24. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval a barátnőit választotta. Azt ajánlom keress olyat akinek te vagy a fontos.
2011. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Peched volt ezzel a lánnyal. De részéről ez nem volt komoly kapcsolat. Talán csak játék.
2011. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

másfél éve jártok és nem hajlandó veled találkozni a barátnői nélkül???? dobjad mert nem is szeretet szerintem

szakítsál vele

2011. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeret. Szerintem te csak azért kellesz neki hogy meg mutassa a barátnőinak hogy neki van barátja!:S

Túl fiatal szerintem még egy kapcsolathoz.

2011. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!