Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác. De én neki? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Tetszik egy srác. De én neki? :O

Figyelt kérdés
van egy srác..úgytűnik, hogy őis kedvel.egyszer msn-en megkérdeztem tőle, hogy ki tetszik neki.. aztmondta:"Senki.xD" Ma tesiórán kosaraztunk az osztállyal és különböző csapatban voltunk.Amikor játszottunk egymás ellen, ugrottam a labdáért és majdnem ráestem..de csak a hátam ért a hasához.és nem szólt hozzá semmit.a tesitanárnak mondtam valamit mondta annak a fiúnak:"Gyere ide keres a szerelmed!" és jött meg sem kérdezte hogy ki az.Szerintetek?
2011. febr. 10. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltál 11 éves?
2011. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13 leszek nyáron..
2011. febr. 10. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Aranyos kiscsaj vagy...a 13 éves fiúk..hááát, nem tudják ők még hogy mit akarnak veled ellentétben :)

De ha jól sejtem osztálytársad..én keresnék a helyedben egy másik srácot, az osztálytársak nem jók arra, hogy járj velük!

Egyébként nem tudom tetszel-e neki, de azt biztos tudja mindenki, hogy Neked ő tetszik, ha a tesitanár is tudja :D Szóval a srác is tudja...de milyen amúgy? Beszólogatós vagy csöndesebb? Kérdezd meg, hogy tetszel-e neki, aztán meglátod..mondjuk én is fosnék :D

2011. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerek szerelemnek elmegy, de szerintem ne nagyon éld bele magad :)
2011. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13éves srácok komolytalanak én is az voltam 3 éve, pontosan ugyan így.. :) még nem tudjuk eldonteni mit is szeretnénk, ti már igen.
2011. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, csak néha a lányok sem tudják, hogy mit akarnak, és mikor a fiúk rendesen beleélik magukat az egészbe, a csaj simán otthagyja őket, esetleg megcsalja egy másikkal...
2011. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát vicces, csöndesebb, de azért sokat is beszél..
2011. febr. 10. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányok mindig pontosan tudják mit akarnak, csak ezt sokszor gyorsan meg kell változtatni, mert rövid az élet :D

Amúgy szerintem ha ő nem lép, akkor te ne erőltesd a dolgot, mert komoly beégés lehet belőle, és el sem tudod kerülni, mivel osztálytársad! És a fiúk amúgyis elsősorban olyan csajokra buknak aki egy kicsit elérhetetlen, úgy mint a lányok is...nem? :) Tudom nehéz ennyi idősen, én is bele tudtam volna őrülni egy "szerelembe"... :)

De hogy tetszel-e neki azt mi nem tudhatjuk, de szorítok Nektek :)

2011. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!