Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal majdnem egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John Lowery kérdése:

Párommal majdnem egy hónapja szakítottunk. Ő váltig állítja hogy nem szeret, csakhogy ezt senki nem hiszi el neki. Ez miért jó neki?

Figyelt kérdés
Állítólag abszolút nem érdeklem, ehhez képest facebookon (amiről nála le vagyok tiltva) nézegeti az ismerőseimet, és szóváteszi ha valakit like-olok, meg ha beszélek valami lánnyal. Ezen kívül a napokban találkoztam vele, de meg sem közelíti a korábbi önmagát. Sokat fogyott, és elég szarul néz ki. (mármint szerintem megviseli ez az egész, még akkor is ha nem mutatja, és közömbösséget színlel). Talán még a depresszió tüneteit is produkálja. Találkozásainkkor mindig valami újat "talál ki". például: nem vagyok vonzó, nem illünk össze, máshogy látjuk a világot, stb. Ezek érdekes módon 4 évig nem voltak problémák. Elmondása szerint azért, mert jól tud alkalmazkodni, de szerintem és mindenki szerint ez hülyeség. Lehetséges az hogy még mindig szeret? Mit tegyek? Mert egyrészt nagyon hiányzik, másrészt pedig rossz ez a bizonytalanság. Bár korábban mondta már hogy mindennek vége, de szerintem nem úgy viselkedik. Sok közös ismerősünk is ugyanígy látja mint én, csak épp ő nem, akinek a legjobban kellene így látnia...
2011. febr. 10. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vége, akkor vége.
2011. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?! Szard le. Keress jobb pasit.
2011. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csajt*
2011. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy új csajt! :D
2016. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!