Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg mindig ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig ugyanolyan emberbe szeretünk bele? (lent)

Figyelt kérdés

Kétszer voltam szerelmes, de inkább ragazkodásnak lehet mondani. Először 18 évesen 1,5 évig vágyakoztam egy srác után, persze ő magasról...rám. Hosszabb idő után találkoztam vele, és akkor láttam, mekkora egy "senki", nem tudom, mi tetszett rajta, mit szerettem benne, amikor fél évig egy kisebb beszólás miatt folyamatosan megalázott, ráadásul ronda is lett a srác, valószínű előtte sem volt helyes, csak én láttam annak a szerelemtől...

Ma ott tart, hogy drogozik, piál, jah és persze nagynak képzeli magát, pedig nincs semmije.

Néhány hónapja megismertem egy másik srácot, akkor már egész jól elvoltam egyedül, nem is akartam, kapcsolatot, több napig figyeltem, hogy folyamatosan néz, na akkor rákérdeztem, persze semmit nem mondott, de engem akaratlanul elkezdett érdekelni, mire odáig jutottam, hogy beleszerettem, de őt sem érdeklem, és furcsa mód még ezelőtt pont olyan tulajdonságokat fedeztem fel benne, mint az előző srácba. Lehet én kombinálok, de ha van összefüggés, és mindig ilyen típusú pasik fognak megérinteni érzelmileg, akkor tényleg soha nem lesz senkim.

Kicsit, hosszú lett, de érdekelne a véleményetek.

Előre is köszi az értelmes válaszokat!

20/L


2011. febr. 9. 18:59
1 2
 11/12 Moszuke ***** válasza:
túl sok az elvárásod breki:P
2011. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De olyat is adok cserébe :) Még senki nem panaszkodott. Breki :)
2011. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!