Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg mindig ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig ugyanolyan emberbe szeretünk bele? (lent)

Figyelt kérdés

Kétszer voltam szerelmes, de inkább ragazkodásnak lehet mondani. Először 18 évesen 1,5 évig vágyakoztam egy srác után, persze ő magasról...rám. Hosszabb idő után találkoztam vele, és akkor láttam, mekkora egy "senki", nem tudom, mi tetszett rajta, mit szerettem benne, amikor fél évig egy kisebb beszólás miatt folyamatosan megalázott, ráadásul ronda is lett a srác, valószínű előtte sem volt helyes, csak én láttam annak a szerelemtől...

Ma ott tart, hogy drogozik, piál, jah és persze nagynak képzeli magát, pedig nincs semmije.

Néhány hónapja megismertem egy másik srácot, akkor már egész jól elvoltam egyedül, nem is akartam, kapcsolatot, több napig figyeltem, hogy folyamatosan néz, na akkor rákérdeztem, persze semmit nem mondott, de engem akaratlanul elkezdett érdekelni, mire odáig jutottam, hogy beleszerettem, de őt sem érdeklem, és furcsa mód még ezelőtt pont olyan tulajdonságokat fedeztem fel benne, mint az előző srácba. Lehet én kombinálok, de ha van összefüggés, és mindig ilyen típusú pasik fognak megérinteni érzelmileg, akkor tényleg soha nem lesz senkim.

Kicsit, hosszú lett, de érdekelne a véleményetek.

Előre is köszi az értelmes válaszokat!

20/L


2011. febr. 9. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát én kb ugyan így vagyok 3,5 évig voltam szerelmes egy srácba aki egyébként az osztálytársam és le...art magasról mindennap nézett engem meg ilyenek...most pedig ugy vagyok vele h nem érdekel mert megtaláltam a nekem való srácot akit egyébként nagyon szeretek!
2011. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Moszuke ***** válasza:

szerintem csak átlagos nő vagy és bejön az ha vki lenéz és kutyául bánik veled.


csak válaszolj erre: mért van annyi lánynak f*sz pasija? aki úgyis átbassza, kihasználja, megcsalja.

ők még is az ilyeneket választják.

majd idővel ezek a lányok rájönnek, hogy hoppá.. észhez kéne térni.. csak sokszor ez már késő..és marad a se veled se nélküled átlag magyar családi idil.

30évesek és a "normális" csávók már foglaltak.


te is csak egy átlag lány vagy és az igazi szerelem helyett fantom dogokat üldözöl.

és az is lehet, hogy ezek az egyének a környezetükben dominánsan viselkednek ezért vonzódsz hozzájuk... ösztönből. hiszen mind állatok vagyunk:)

23/f

2011. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a külsővel vagyok így. Mióta elkezdtem érdeklődni a pasik iránt, a barnább bőrűek, karakteres arcúak tetszenek, erős arccsonttal, borostával, fekete vagy nagyon sötét szemmel és hajjal. És rendszerint ilyen pasijaim is lettek, és a mostani párom is ilyen, akivel 1 éve együtt vagyok. 21/L
2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A második srác sosem bántott, sőt nagyon kedves volt mindig, azok után, hogy elmondtam neki, hogy tetszik, szintén kedves maradt, és nem került el messziről.

Azt már nem mondtam neki, hogy szeretem, mert az első esetből tanultam, meghát azért ez a szeretet nem szerelem, de ha azt mondtam volna neki, hogy szeretem már szerintem került volna, hisz, hogy szerethetem mikor alíg ismerem, de én akkor is szeretem.:)

2011. febr. 9. 19:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem sem külső tekintetében (max nagyon nagy vonalakban, pl. barna haj), sem más tulajdonságokban nem hasonlítanak egymáshoz a volt barátaim, úgyhogy nem hiszem, hogy ez törvényszerű lenne.
2011. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Moszuke!


Azt hittem majd itt is tele lesz a topic csajos csöpögéssel meg hülye légből kapott magyarázatokkal, erre vki leírja a frankót. Pacsi!


Am tapasztalatból tudom, h ne próbáld nekik elmagyarázni. Úgyis az a válasz mindig, h "dehát minden lány más és egyedi, és ez baromság." Mind a pszichológiai, mint a nemi szelekciós rész, és mind az egész női-vonzalom témakör túl komoly GYIK-re...


Azért jó látni néha ilyen arcokat, akik vágják a dolgok valódi mozgatóját is, nem csak a rizsa nyálas hülyeségeket... :)

2011. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A bántáson, meg köcsög csávón nem azt érti Moszuke h megver, vagy szemétkedik veled, hanem egy olyan viselkedésformát, melynek jellemzője a dominancia, és az érzelmi függetlenség. Valójában egy nőnek a fizikai bántalmazáson kívül, BÁRMI belefér. Attól lesz egy férfi érzelmileg független, és az átlagos lányoknak vonzó...

2011. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom mit ért bántáson hidd el, és ez az első srácnál igaz is volt, de a másodiknál nem, nem a bántás volt az azonos tulajdonság.:)
2011. febr. 9. 20:58
 9/12 Moszuke ***** válasza:

ebben az a durva, hogy van egy nagyon kedves szeretni való párom akivel nem tudok g*ci lenni.. és mindig benne van a kis bogár a fülemben, hogy mi van ha ő is csak 1 átlag lány és alig várja, hogy kutyául bánjak vele, de nem mer szólni és majd egy nap hozzám vágja több év haragját és elhagy mert nem voltam vele elég domináns és talált helyettem egy "f*sza" srácot.

nem tudnám elviselni ezt, mint okot a szakításra:F

viszont ami folyton megnyugtat, hogy átlaghoz képest nagyon jó a kommunikáció a kapcsolatunkban szal tuti szólna ha papucs lennék vagy vmi:D

2011. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én olyan lány vagyok, aki az első bunkózás után fogja magát és elmegy. Márpedig (eddig) minden pasi bunkózott hogy kipuhatolja hol a határ. De mivel többre tartom magam, úgy vagyok vele hogy ha egy Férfit érdekelek, és érdemes rá, akkor kedves lesz, és nem próbál majd területi harcot vívni velem, hogy vajon mennyit engedhet meg magának. Én egy reménybeli partner vagyok egy Férfi számára, nem pedig a konkurens öltönyös aki az igazgatói posztra pályázik. Velem ne bunkózzon, ha kutyát akar, aki követi, fogadjon örökbe az illatos úton, mindenki jobban jár. Ha meg valakit aki főz-mos, béreljen bejárónőt. És ha egy Férfi kedves velem, és érezteti hogy Nő vagyok, akkor én is éreztetem vele hogy nekem Ő a Férfi. Csak az a büdös nagy helyzet, hogy még nem találtam Magyarországon igazi Férfit. De nem adom fel :) Breki
2011. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!