Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal szerintetek?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Mindig is voltak fura dolgai, de tegnap, mikor este beszélgettünk telefonon, egyszer csak letette, majd ki is kapcsolta. Ma mikor kérdeztem mi történt azt mondta elaludt, és nem tudta megmagyarázni miért kapcsolódott ki a telefon. Ezután szóba kerültek a hívásai, de mikor meg akarta mutatni, csodák csodájára össz. 3 szám volt a kimenő hívásai közt, mind tegnapi. Azt is szilárdan állítja hogy ő nem törölt a hívások közül...Szerintetek is NAGYON sántít a sztori?
2011. febr. 9. 17:25
1 2
 1/14 Tomika90 ***** válasza:
100%
ha szar a telefonja akkor reális...tesómnak egy üzenet jött 2019 devember 10 ről benne egy olyan karakterrel amit a telefon elvileg megjeleníteni sem képes...szerinted? jah és pár hét mulva átírta magát 2000 es évszámra...
2011. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Miért flörtölt volna? Mert te kitaláltad? Nagypapával beszélt, legjobb barátnővel, unokatestvérrel, satöbbivel.
2011. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami szerintem sem stimmel, de nem lennék róla meggyőződve, hogy megcsalás áll a háttérben.
2011. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit mondjak erre:/ nem lehet hogy, mivel most lesz valentin nap és ajándékot szervez vagy lehet téll szar a telója! más most nem jut eszembe de ez megcsalásnak elég sovány story :S
2011. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
most ezt jól értem h bealudt miközbe épp veled beszélt telefonon?mert ha igen akkor ez szerintem úgy hazugság ahogy van.meg véletlenül kikapcsolódott a telefonja.persze..............
2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát ha konkrét meg csalás nem is, de egy másik fiú képben van ez 100% :S és úgy-e ami késik nem múlik :S
2011. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
érdekes, de szrt egyszerűbb és egyenesebb volna ha belekérdeznél nyíltan a szemébe
2011. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a része sántikál, hogy elaludt telefonálás közbe. Esetleg tényleg közbejött valami családi hercehurca és nem akarja elmondani, azért rakta le és kapcsolta ki. Ilyen már velem is megesett, de én visszahívtam utána a barátomat, bocsánatot kérni. 21/L
2011. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
(27/F) Szerintem is sántít. A páromnak ha lemerül a telefonja, akkor felrakja töltőre és mindig visszahív, hogy bocsi, de lemerültem, majd később beszélünk. Szóval még szar is a telója, legalább értesíthetett volna valahogy, hogy lemerült, így a 21. században ez már nem olyan bonyolult. ELALUDT? Ez már milyen hülye kifogás? De amíg rendes bizonyítékod nincs, addig úgyis mindent tagadni fog. Tudom, mert én is jártam, így az egyik exemmel. Hiába éreztem én, hogy tuti, hogy valami nincs rendben, mégse tudtam rábírni, hogy vallja be, ő mindent tagadt. Sőt a barátnői falaztak neki, nekem meg maradtak a kétségek. És persze, hogy szakítás után minden kiderült! - A tanácsom, nézz a körmére, vagy szakíts vele! Még mindig jobb, mint kétségek közt vergődni!
2011. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

egy szakvélemény:

Amikor majd kiderül hogy fiú van a dologban, nem az fog kiderülni amit hittél, hanem amit mindig is tudtál, csak magyarázol magadnak hogy hátha nem hátha nem.

Gondolom nem tegnap óta vagy bizalmatlan vele.

Sok tippem van amiket elolvasván rájössz, te sem vagy hibátlan.

-Úgy tartsd magad mellett mintha vizet tartanál. Ha szorongatod, vagy lágyan tartod, elfolyik az ujjaid között. Tartsd lazán.

-Addig ne kezdj el félni amig nem kapsz ÉLES KRITIKÁT azokra a dolgokra amik eddig megszokottak voltak.

iLYENKOR ÁLTALÁBAN máshoz hasonlit téged, máshoz aki képben van neki.

-a legtöbb szakitás tavasszal történik.

-Azt tudom, hogy ha jársz vele az hivatalosan nőtlen állapot.

Nem a tulajdonod, nem az a lényeg kivel emailezik kivel beszél telefonon hanem hogy kivel jár.

A férfiak testisgéből mennek félre (nagy mellek mert azt hiszik abban több a tej és több jut az utóduknak)

a lányok érzelmi inditattásbol mennek félre.

Jelezni fogja neked azt ha nem akar veled lenni ebben biztos lehetsz, de nem igy fogja jelezni.

Mindenesetre tanulj a hibábol ha nem akarod hogy nagyon fájjon.

Ha azt várod el hogy ő fusson utánad, hagyd el.

Ha nem fut utánad sosem volt a tied igazán.

Ha X kergeti Y -t, Y nem tudja kergetni X et.

ahhoz helycsere kell.

helycsere=szakitás, szakit az a fél aki nem érzi a szeretetet amit kapnia kellene.

Ha ezekkel fogod zaklatni hogy törölte a hívásokat, nincs önbizalmad, és kinek kellen egy ilyen elszámoltató rendőrbiztos, nem?

Attol hogy veled jár, nem veheted el a személyi szabadságát.

Találd meg az arany középutat vagy irass fel magadnak Cypralex kedélyjavitot 2.500 ft és eltünnek az illuziók, a gondolatrohamok, a szokatlan sejtések,

ismerd fel a bajt és menj el pszichiáterhez, ha nem mész, többe fog kerülni.

Mivel TB (társadalom biztositás) alapú, fizeti a TB-d, ingyenes.

Nem fog sokáig veled maradni ha a telefonját babrálod.

Nem a telefonjáért vagy vele,

mint ahogy a kutyád sem a húsáért tartod.

Minél jobban húzod azt a képzeletbeli pórázt annál jobban el fog húzni a másik irányba.

De ha csak mész mellette halkan az élet útjain, ott fogja tartani a hűség a szeretet, ha még ki nem ölted belőle a hülyeségeiddel.

24F

2011. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!