Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez távkapcsolat vagy nem?

Figyelt kérdés
Barátommal 40 km-re lakunk egymástól de csak hétvégenként találkozunk 2 napra. Minden nap beszélünk msnen ált. videóhívással. Akkor most ez távkapcsolat?
2011. febr. 9. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is valami hasonlóban vagyok már több mint 3 éve, és bizony nekem ez távkapcsolat.

23l

2011. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Ahhoz képest, hogy más párok távkapcsolatban csak havonta egyszer tudnak egy hétvégét együtt tölteni, ez szerintem nem az.
2011. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatnak távkapcsolat..


Én most 1000km-re vagyok :S a páromtól... a miénket minek neveznéd? És egy évig leszünk így... átlagosan minden 3.hónap után megyek haza egy hétre

2011. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha ezt a verziot feszegetjuk akkor minden tavkapcsolatnak szamit ahol a felek nem laknak egyutt.

szerintem onnantol tavkapcsolat valami, ha a tavolsag megakadalyozza hogy ha kedvetek akad akkor talalkozzatok. 40km meg nem ez a szint, nincs egy ora, nagyobb varosokban ennel tobbet is utaznak emberek.

2011. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 350km-re lakok a "barátnőmtől, akiért oda vagyok úgy hogy nem is talákoztam vele személyesen..


kép+stílus+hang.. :)


Bár ahogy kinéz ez a távkapcsolat,szerintem hamar vége lehet, de nagyon nem szeretném.......:SSS

2011. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem tavkapcsolat.en 26km re vagyok a baratomtol mar 2 ev 3honapja..vagyis voltunk..mert mar egyetemre jar igy meg 200km re :(( ugyhogy mi is kb 1-2 hetente talizunk
2011. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapig voltunk (azaz még vagyunk) távkapcsolatban. 10 nap múlva költözök hozzá. :-) Jah, amúgy nálunk kb 2400 km a távolság, és kb 3hetente találkoztunk.
2011. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!