Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mi minden villan át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi minden villan át az agyatokon, amikor azon töprengtek, hogy a barátnőtöket lehet, hogy teherbe ejtettétek?!

Figyelt kérdés

érzelmek

gondolatok

lelki vívódások érdekelnek.


összességében ez pozitívan, vagy negatívan hat a kapcsolatotokra?


köszönöm a válaszotokat egy sorstárs......


2011. febr. 9. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is volt ilyen kb ez volt a fejemben: Nebassz nebassz nebassz, abortusz abortusz abortusz :D 24F
2011. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lessz egy családom, meg hogy többet kell melózni kicsit átszervezni az életemet de maajd megoldom valahogy meg alapból jó érzés de mint minden úly dolog picit "félelmetes"
2011. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy elhagyhatom-e még a baba megszületése előtt, és ha külföldre utazok, talán megúszom a gyerektartást.
2011. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én max. azon filózok, honnan kapjak most elő 6rugót a 72órás tabikra. :D Ennél tovább tőlem nem lehet terhes senki, ameddig nem vagyok 30...
2011. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfiak magukra gondolnak. Azt hiszik, egy 72 órás tabi beszerzése a legnagyobb dolog. De persze arra nem gondolnak, hogy szegény csajnak hónapokra felborul a hormonháztartása! Meg az abortusz tudjátok milyen lelki sebet okoz? NEm lehet feldolgozni! Ennyit erről. A második válaszolóhoz pedog hozzá sem szólok!
2011. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A második vagyok


Utolsó nyugodtan hozzászolhatsz mi a problémád?

Nézd meg mi megy mennyire féltek a gyerekvállalástol meg némi kötöttségtől mert a karrier iskola önmegvalósítás pff. aztán 35-40 évesen féltucat abortusz után karrieretek csúcsán jöttök majd rá hogy a szex és new york életstílus nem is olyan jó mintamiennek mos látszik.

2011. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!