Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor ismerkedek egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ismerkedek egy fiúval, szóba jön az a kérdés, hogy mennyi volt a leghosszabb kapcsolatom. És ha válaszolok, hogy 2hónap, akkor nevetnek. Miért nevetnek ezen a fiúk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok. Amikor ismerkedek egy fiúval, valahogy mindig szóba jön az a kérdés, hogy mennyi volt a leghosszabb kapcsolatom. És ha én őszintén válaszolok, hogy 2hónap, akkor nevetnek. Eddig ez nem is volt gond, de akivel pár napja megismerkedtem ő is nevetett rajta. De hát szerintem érdemesebb várni egy normálisra, mint egy "nem normálisra".. A mai fiúk mind, csak az ágyba akarják vinni a mai lányokat. És sajnos elég kevés kivétel van.. na de ez most őszintén.. télleg annyira vicces? :S
2009. febr. 10. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom ez afféle mosolygás-nevetés. amikor az ember csak kedves akar lenni...istenem...na kapd már fel a vizet..nem rajtad röhögnek, csak nevetnek mert akkor jobb a hangulat....bocsi h eztmondom..nőj fel..engem is kiröhögtek a 2hónapnál, aztán a 11, 5 hónapnál is megmoslyogtak

de ez azért van, mert a srácok zavarba is jöhetnek, és akkor önkéntelenül is nevetniük kell...ajj nem rajtad röhögnek...puszi (15/lány)

2009. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Nevetségesnek nem találnám, de egy kicsit mosolyognék, és két dolog jutna esezmbe: vagy a lánnyal van a gond, vagy nekem kell bevezetnem egy kapcsolat rejtelmeibe. Nem kell ezzel különösebben foglalkozni. Szerintem még mindig jobb, mintha valakinek 4-5 sokéves kapcsolata volt, de 30 évesen se találta meg egyikben sem a párját. "Elpazarolt idő".

Addig, amíg nem találod meg a "tökéleteset" felesleges is belevágni. Inkább 2 hónap, mint egy év gyötrődés.

2009. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Én is mosolyognék, ha egy 16 éves a volt kapcsolatairól beszélne. Annyi idősen még nem neveznék semmit kapcsolatnak...Másrészt meg cikinek tartom, ha ennyi idősen már több pasija volt vkinek...

Szerintem felesleges ennyi idősen ezzel foglalkozni. Ráérsz még vele bőven. Semmiről nem maradsz le, max. megkíméled magad attól, hogy összetörjék a szíved.

Igen, sokan csak ágyba akarják hurcolni a lányokat. Jó emberismeret kell ahhoz, hogy tudd, ki az, aki csak szexet akar és ki az, aki párkapcsolatot. De ezt nem 16 évesen fogod tudni, hanem sok-sok év múlva, tapasztalatok után.

Köszönöm a lepontozásokat! :D

2009. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Szia 22 vagyok nekem a leghosszab kapcsom 2és félhonap !! De nem izgat ki mitt mond ! majd egyszer eljön mindenek az ideje!
2009. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13:18-asnak írom, hogy mégis hogyan szerezzen tapasztalatot, ha te most azt tanácsolod neki, hogy ráér még a pasizással, meg milyen ciki ha 16 évesen több pasija is volt. Ez a tapasztalatszerzés nem? Több fiúval jár az évek során, és megtanul alkalmazkodni a másikhoz, szeretni, figyelni a másikra is.

A kérdésre válaszolva pedig szerintem sem tartanak röhejesnek. Vagy kevésnek tartják, vagy nem tudom. Kérdezd meg tőlük, min mosolyognak annyira.:P

2009. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!