Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel nagyon jól elvagyunk.Mindig tudunk beszélgetni valamiről és nagyon kedves.Egy a baj vele,nagyon sovány.Az összes haverja de szó szerint az összes ki van gyúrva.Nekem nem az kell,hogy ki legyen gyúrva,csak hogy normális legyen a testsúlya.Ha melléállok rendesen kövérnek érzem Magam,pedig én nem vagyok duci.Szerintetek ezt mennyire vegyem figyelembe?19 éves.
2011. febr. 8. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a testi vonzalom az baj. Ha neked így nem tetszik, szerintem inkább hagyd. Megmondani ezt nagyon nem tudod neki, mert tuti hülyén érezné magát ha miattad kezdene el gyúrni..
2011. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A párom vékony alkat, de izmos mint az atom. Nem látszik rajta, egyszerűen beleolvad az alakjába.


Én is vastagnak érzem magam mellette, pedig össz-vissz 50kg vagyok. Ő 65kg körül vagy több...


Szerintem nem lényeg...

2011. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fizikailag nem vonzódsz hozzá, akkor gáz. Ha csak mások véleménye miatt nem szeretnél mellette mutatkozni, akkor az gáz.
2011. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!