Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ez zavarna titeket vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez zavarna titeket vagy örülnétek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, de már pár hete nem találkoztunk, lehet többé nem is fogunk, bár remélem még igen. Ő is tudja, hogy bejön nekem, de szerintem azt hiszi csak külsőre, elég felszínes lánynak tart. Azt hiszem beleszerettem.

Ha újra találkozunk, és nagyon kedves leszek, esetleg hozzáérek, vagy megsímogatom, ha olyan a szitu, akkor talán elhiszi, hogy komolyan szeretem.

Mint embert is nagyon megszerettem, nem csak mint pasit.

Ti mit gondoltok? Örülnétek vagy zavarna ez a viselkedés?

Igazából, nem értem, mért nem kaptam egy esélyt tőle, mikor különben meg tök jól elvoltunk.


2011. febr. 8. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
hurrá, jöhet végre az ungabunga
2011. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ!:(
2011. febr. 8. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben a történetben nincs semmi extra.Hozz össze egy talit,és mondd el neki,hogy szimpatikus neked.Célozz rá finoman,hogy lehetne több is köztetek.Ennyi.
2011. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy tudja, hogy bejön nekem, már próbáltam lépni felé...:(
2011. febr. 8. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszetek egymásnak és egyedülállóak vagytok és megvan a szinpátia ami meg is van a szavaidból kivéve, akkor tedd ezt!

Biztos jól esne neki!

2011. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Engem biztos nem zavarna de furcsállanám és szerintem néhány érintésből nem biztos hogy leveszi hogy te mennyire szereted.Néhány enyhe szóbeli célzással lehet többre mennél könnyen meglehet. Bár nem vagyok nagy szakértő ezekben a dolgokban:)
2011. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
NAGYON ZAVARNA!!!
2011. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:(
2011. febr. 8. 20:42
 9/9 anonim válasza:

csinálj valahogy egy olyan szitut hogy hirtelen nagyon közel kerüljön a szátok egymáshoz és akkor csókold meg. aztán majd lesz valami. max elküld de nyugi, ha kedvel akkor nemfog elküldeni :D

18/f

2011. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!