Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kiszemeltem barátnője rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem barátnője rám állt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, suliban az egyik lány barátnője, aki egyébként nekem nagyon tetszik, mármint a lány, teljesen rám van akadva. Ha visszautasítom, biztos hogy elvágom magam tőle. Én sem kezdenék ki olyan lánnyal, aki iránt érez valamit az egyik barátom. Mit tegyek?
2011. febr. 8. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Mássz ki alóla!

Vagy szólj neki, hogy rajtad áll, és nehéz!

2011. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomika90 ***** válasza:
sunyiba kavarj mind2 ővel...így mindenki jól jár főleg te
2011. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen sunyiba, mikor 2 szót nem válthatok egyikkel, anélkül, hogy a másik ne tudná...
2011. febr. 8. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha világosan megmondod neki hogy "nem tetszel" akkor simán beadhatja a neked tetsző lánynak hogy egy bunkó paraszt vagy, tehát ezt nem ajánlom. Játszadozz vele, de úgy hogy te közben a neked tetsző csajnak udvarolsz, és ha sikerül a dolog, utána elutasíthatod végleg... Neki közben még rá kell jönnie hogy nem jön be neked...
2011. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomika90 ***** válasza:
jó nem tudtam hogy országos cimborák na...ez hülye szitu, szerintem ültesd le mind 2 őt magad elé és mond meg nekik a frankót.ennek 2 lehetséges kimenetele van...az egyik hogy ők összevesznek és a neked tetsző csajjal összejössz, vagy maradnak továbbra is barátnők de egyik se jön veled össze.
2011. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdezd a barátnőjéről, egyfolytában!

Szerintem veszi majd az adást! :D

2011. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd tudomasul hogy a nok valasztanak. Ha a baratno se rossz, vidd el azt :)
2011. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!