Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék változtatni és mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék változtatni és mit?

Figyelt kérdés

ne röhögjetek ki de én már kapcsolatba vagyok bőven és ha vele vagyok nehéz férfiasan viselkednem mert tisztára bearanyosodom :D

Mostanában mondta hogy lehetnék kicsit vadabb férfiasabb. Nem volt még szex. Ötletek? csak ne oltsatok:D


2011. febr. 8. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ragadd meg a karjait, told oda a falhoz, karok a feje fölé és smárold le vadul...pl.

:)

2011. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hmm... de bamba vagyok bászkíííí:D thx
2011. febr. 8. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:

A "bearanyosodás" megoldható "macsósodási" tréninggel!

(magyarul: növessz jókora pofád, keverd piszok jó humorérzékkel)


A férfiasságot pedig ,ár megválaszolták. Add meg neki amit kíván a lába köze :)

2011. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hehe:) macsósodási tréning:D komoly
2011. febr. 10. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Markolj néha a fenekébe,az utcán súgj a fülébe valami macsósat (k**va jól nézel ki..) :P
2011. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
vágd pofán aztán küldd le egy láda sörért a boltba, utána pedig mosasd fel vele a konyhát, ha ettől sem érez macsónak akkor változtasd meg a keresztneved hoszé armandó rosza negrára
2011. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23:51...te bolond vagy xD :)
2011. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz az értékelhetőeket:D

23:51 Te egy vérbeli idióta vagy ment a like:D

2011. febr. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!