Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hónapja együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja együtt vagyunk, de mintha idegenek lennénk. Mi lehet a baj? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

18 éves csaj vagyok, három hónapja járok egy fiúval. Szeretem őt. De az elmúlt három hétben mintha egy kicsit elhidegült volna tőlem. Nem fogja meg a kazam, mint az elején, nem ad randi közben csókokat, csak búcsúzáskor. Nem tudom, szeret-e engem. Amikor kb. eegy hete tartott ez az állapot, tehát kb. két hónapja voltunk már együtt, úgy gondoltam, az lehet a baj, hogy nem tudja biztosra, h szeretem-e, így mélyen a szemébe nézve mondtam neki, h "szeretlek." Ő erre annyit mondott, h "Tudom." Lehet, hogy ő nem viszonozza érzéseimet? Tanácsokat szeretnék tőletek kérni, hogy szerintetek mit tudnék tenni. Köszönöm.

18/L


2011. febr. 7. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így nem jó, akkor vele kéne beszélni, mi nem tudunk segíteni, mert ez a kettőtök dolga.
2011. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:

lol ez milyen válasz b*zdmeg?

nekem ilyet tolna a kedvesem ott köpném le... "tudom".. tudod te a k*rva anyádat tudod... mondja azt hogy én is szeretlek vagy valami.. ha meg nem akkor takarodjon!...-.-

2011. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennek bizony szakítás szaga van. Szerintem ez a fiú nem szeret téged, és csak húzza, halasztja a szakítást. Milyen válasz az, hogy "tudom"? 3 hónap után vagy kialakul a szerelem vagy nem is fog. Hogy mit tegyél? Amit nekünk leírtál, mondd el neki is, és kérd meg, hogy őszintén mondja el, mit érez. De véleményem szerint nem szeret téged.
2011. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én annyit kérdek...érzed azt a valamit kettőtök közt amitől ti egy pár vagytok és együtt ugymond kiemelkedtek az átlagtól? Jól érzed magad vele, önmagatok vagytok egymás mellett?...el tudtok egymással beszélgetni normálisan? Ha igen ne agyalj ilyen dolgokon... Sztem akkor minden rendben..lehet h ilyen napja van...
2011. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
A szerelemnek nem járás közben kell kialakulnia. Az lenne a normális, hogy két ember azért kezd járni, mert szerelmesek, nem pedig fordítva.
2011. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van a szerelem akkor jó ha már az elején megvan amúgy miért járnátok,másik meg nálam is ez volt a baj a lányért mindent megtettem de nem passzoltunk össze én szerettem őt ,de ő meg nem így jártunk egy hónap után fel is út le is út... a szerelem már csak ilyen:(

ezt a számot neked küldöm,mert ez jutott a szerelemről eszembe.

http://www.youtube.com/watch?v=VnOGC6xf2ck

2011. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:
100%

hohó fiatalok nem tudjátok ti, hogy mi a különbség szerelem és szerelem között.

az első látásra szerelem nem jó mert akkor fantomként szeretsz az illetőbe.. nem ismered tehát elképzeled milyen tökéletes, kedves, odafigyelő, bla-bla, de később csalódsz hiszen tuti, hogy nem olyan mint ahogy te elképzelted....


ha először megismered a lányt és úgy szeretsz belé az az igaz szerelem ami sose múlik el.

az elején valamiféle vonzalomnak kell lennie azt kész, de semmiképp se szerelemnek szerintem.

okés?

2011. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Moszuke egyetértek veled. Az első látásra szerelem nem is igazi szerelem, mert az amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozik is.


Amúgy a kérdezőnek meg csak annyit, hogy ezt a fiúval kell megbeszélni, de a "tudom" válaszból, egyértelműen leszűrhető sajnos, hogy nem szeret.

2011. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyira jól leírták már előttem...

Először meg kell ismerni rendesen a másikat, aztán ha kialakult a szerelem mindkét fél részéről akkor lehet "járni". Különben fájdalom és csalódás lesz a vége. :(

2011. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak annyit tennék hozzá -mert jól leírta a valóságot a 20.04es, 20.49es és12,44es- hogy nem kell kiemelkedni sehonnan hanem csak egymás számára kell kiemelkedni.

Ha pedig nem vagytok fülig szerelmesek még egymásba az se tragédia , ha amúgy jól érzitek magatokat és egymást együtt. Ha meg tud nevettetni és hasonló az érdeklődési körötök , véleményetek erről arról ,akkor csak idő kérdése . De akkor se a kimondott vagy kimondatlan szavak a döntőek hanem az egész együtt.

Például egykori munkatársnőmnek(éédes aranyos Icámnak) kb 5000szer vallottam szerelmet és kértem meg a kezét és mindig igent mondott nekem. Volt h napi 3szor is.És mégse együtt éljük le az életünket!Igen mert megcsalt az urával a piszok!:)

Amikor gyűlésen (kb 400ember és mind ismer minket)kiabáltam át a terem másik végébe h :Icááááám cerecc?-ííígen-leszel a feeeeeleséggemm- kééét gggyerrekünk leeesszz ....nos ki lettünk küldve:) avval h mégse most kéne ezt megbeszélni:)

Állítólag (harmadkézből hallottam)voltunk egyszer együtt buliba és megvoltam neki de nekem ez kiesett valahogy mert a bulikba elég illuminált állapotba voltam én is néhányszor akkoriban:)

2011. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!