Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Elég rossz a családi állapotom már elég rég ota.23 éves vagyok de már nem tudom elviselni a szüleim föleg apámat szinte eddig is rajtam sporolt mindent most meg még többet akar .Semmi nem tetszik neki ha dolgozom ha otthon vagyok ha valamit csinálok semmi sem jo.A baj nem itt van hanem 4 honapja van barátnöm én szeretem és ö is és én ki szeretnék menni bulgáriába dolgozni a nyáron vagy még elöbb csak ezt szerintem nem fogja birni a kapcsolatunk .Szerintetek mit teggyek vagy ti mit tennétek esetleg van aki ugyanigy hasonlo cipöbe jár?
2011. febr. 7. 17:31
 1/3 Moszuke ***** válasza:
kitudod vinni a leányzót? én a helyedben nem hagynám itthon a kedvesem.
2011. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kivinni ki tudnám de ö meg itthol akar maradni mert félti az édesanyját egydül mert az apja iszik igy megértem .
2011. febr. 7. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat kibírja a távolságot. Ha igazak az érzelmek. Egy ideig szerintem míg a csajnál minden rendben nem lesz, élhettek távkapcsolatban, utána már viszont gondoljatok ki valami megoldást. Én azt javasolnám, hogy vidd ki a lányt, ha tartósan külföldön szeretnél dolgozni.
2011. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!