Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet meg ujjulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meg ujjulni egy kapcsolatban, milyen ujj dolgokat lehet csinalni?

Figyelt kérdés

A regi dolgaink kb 3,4-szer találkozunk egy héten. Néha be ülünk egy kávézóba inni vlmit... társaságba nem nagyon járunk...és kezd elég unalmassá válni, mert ebbe a fos idöbe nem is nagyon van mit csinálni...vagy nálla, vagy nállam ülünk... valami jó dolgokat nem tudtok?? Ti milyen ujj dolgokat csinaltok? Barmilyen téren..


18/F


2011. febr. 7. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírási kéziszótár sok új dolgot tudna művelni a kapcsolatotokkal.
2011. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A bábjáték jó mulatság lehet egy kis befektetéssel, de akár egy egyszerű ujjra rajzolt arcocskákkal való szórakozás is elrepítheti a perceket. Ha valami komolyabbra gondoltok, tanuljátok meg azt a némáknak kiötlött nyelvet, azzal sok időt eltudnátok tölteni, és később még akár jól is jöhet. Ha esetleg kettesben vagytok otthon, akár perverzebb dolgokat is művelhettek, de mindenesetre csak óvatosan az ujj dolgokkal, fájdalmat is okozhatnak!
2011. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fülünyúl ***** válasza:

Na, segítek a többi válaszolónak, beírtam a Google fordítójába a szöveget, hogy tanulatlan gyökérről magyarra fordítsa, és ezt dobta ki:


Hogyan lehet meg ujjulni /megújulni/ egy kapcsolatban, milyen ujj /új/ dolgokat lehet csinalni?

A regi dolgaink kb 3,4-szer /3-4 -szer/ találkozunk egy héten. Néha be ülünk /beülünk/ egy kávézóba inni vlmit /valamit, röviden: vmit/... társaságba nem nagyon járunk...és kezd elég unalmassá válni, mert ebbe /ebben/ a fos idöbe /időben/ nem is nagyon van mit csinálni...vagy nálla /nála/, vagy nállam /nálam/ ülünk... valami jó dolgokat /dolgot/ nem tudtok?? Ti milyen ujj /új/ dolgokat csinaltok? Barmilyen téren..


Kontextust sajnos a Google fordítója nem javít, én pedig nem szándékoztam átfogalmazni, hátha én is félreértelmezek bizonyos mondatokat, és rossz szemantikával adom vissza fordítás után.

2011. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Siettem, azért irtam helytelenül... de ez válasz a kérdésemre!!!
2011. febr. 7. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Percenként 80/90 szót tudok leírni, helyesen, vakon. Gondolom te is érzed, hogy ez nem kifogás. Egyszerűen nem tudsz helyesen írni.


Hogy ne csak off legyen. Milyen régóta vagytok együtt? Esetleg ő milyen idős? Te 18 vagy... nem csak ülni lehetne ott nálad vagy nála :)

2011. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ő 19 :)


másfél éve vagyunk együtt

2011. febr. 7. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
MegÚJulás képpen UJJazd meg :)
2011. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:
17:40: megújulásképpen...
2011. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!