Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiúnak lányosan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak lányosan szép szeme van az vonzó vagy inkább taszító?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a szempilláim is elég nagyok meg sűrűek és a szemöldököm is íves eléggé. Nem megcsinált hanem alapból ilyen. Aztán kicsit lányos szeműnek tűnök fiú létemre, de hetero vagyok, úgyhogy nem kell félre érteni, sokat gyúrok meg férfias vagyok ezt leszámítva azt mondják. Nem tudom a lányok hogy vannak ezzel, de ez inkább taszító vagy vonzó?


20/F


2011. febr. 7. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért van manapság a fiataloknak önértékelési zavara? Miért van ennyi fiatalnak önértékelési zavara? Régen is megvoltak az emberek anélkül, hogy azt kérdezgessék: "szép vagyok?", "elég nagy a farkam?", "elég nagy a mellem?", "szép a szempillám?", "férfias vagyok?"...


Nem mindegy, kérdező? Akarsz változtatni a szempilládon? Tedd meg. Ha nem akarsz, akkor hagyd.

2011. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lánya válogatja sztem :D de ha téged zavar akk csinálj vele vmit ha nem akkor nem ennyi :D


am elsőnek igaza van :P


19F

2011. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:

Első hozzászólóhoz csatlakozom.


Hozzátenném még, hogy azért egy férfin a lányos szemek mindig zavaróan hatnak (b.uzisak), de most úgyis divat ez az emómajomkodás, oda meg pont jó. :))

De tényleg mindenkinek más jön be, speciel nekem a karakán, férfias arcok, szemek jobban megdobogtatják a szívem mint a lányos bociszemek.

2011. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így "látatlanba" nehéz..

Hasonló szemeid vannak pl. ehhez?: [link]

Mert ez pl. elég sok lányismerősömnek bejön:) Én pl. szeretem a szinte festményien szép arcot pasin is (nem vagyok leszbi:D), és ha passzol az arcod más részeihez, akkor nagyon szép és különleges tud lenni. És lehet hogy amit te lányosnak látsz, az inkább csak szabályos és szép (ezt hívom festményszerűnek) Még valami: ne gyúrd magad "szét", mert ha meglátok egy lányos arcú, és nagyon kigyúrt pasit, akkor 100%-ra veszem, hogy homokos. Szóval csak csínján:D

2011. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem erre hasonlít. kék a szemem és fekete a szemöldököm nekem.
2011. febr. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!