Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl azon, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl azon, hogy a barátom más lánnyal randizott?

Figyelt kérdés

Mindig ez jár az eszembe, elmondása szerint semmi nem volt.

Ezt el is hiszem, nagyon bűntudata van, de akkor is...

Megnéztem a gépét olyanokat írt neki...mondjuk letörölte a csajt msnről, de akkor is fáj nagyon:S


2011. febr. 7. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a veszekedés vagy a nő bizalmatlanságam ég nem jogosítja fel őket arra, hogy megcsalják a párjukat, bosszúból vagy akármi miatt, kai ezt megteszi, az nem szerelmes, vagy csak nem való neki kapcsolat, az tuti h az a másik lány is csak kefélésre kéne neki, de ettől még téged nem szeret, és nemhogy megcsal, még át is ver, még ha veled maradna akkoris, sztem csak kidobja a csaj akkor pattogna utánad, hogy legyen valakije, biztosítékoat akar, szórakozni, nem szeretem az olyan pasikat, akik használják, hülyének nézik a nőket, és akiknek nem számítanak az érzelmek, akiknek nincs lelkiismeretfurdalásuk, és olyat várnak el nőktől, amit maguk sem tartanak be. És ha megcsalták a párjukat, azért is a nőket teszik felelőssé, hogy biztos a csajtól nem kaptak meg mindent. Ha gond van, akkor beszéljék meg, vagy szakítsanak. Bezzeg ha a csaj szakít és más pasival jön össze egyből zavarja az önérzetüket, de az csak büszkeség. Tisztelet a kivételnek. Vannak pasik akik örökké kapcának használják a nőket, de van aki csak addig, amig fel nem nő, ki nem élte magát. Bár az hogy valaki nem élte ki magát, nem hinném hogy az alkalmi kapcsolatokban és bulizásban vedelésben kéne, hogy kimerüljön. Nekem sosem hiányoztak direkte a titkos kapcsolatok, egy éjszakások, szex hármasban, vagy rengeteg buli, én csak szerelemre vágytam, hűségre, őszinteségre pihenésre, családra....
2011. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1.:mikor te rákérdeztél először letagadta.

2.:ha szeretne nem randizott volna mással.

3.:most hiába szánja-bénja,megfogja tenni mégegyszer,sőt többször is mivel úgy van vele h megbocsátottál neki most is mert szereted ezért meg fogsz akármikor.


ezt te szúrtad el,ki kelltt volna dobni.és hiába már 2 hete volt ez,még most sincs késő kidobni,csak h érezze a tette súlyát.és komolyan te elhiszed h nem volt köztük semmi?

2011. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

figyelj elmeselem az en kis rovid tortenetemet:volt egy fium akit annyira szerettem,hogy talan vele le is tudtam volna elni az eletemet.Volt ennek a fiunak egy nagy hibaja.Az,hogy ha rajott az andung akkor fogta magat es szakitott velem,mondjuk 2 szakitasnal en is hibasnak ereztem magam de a tobbi 4nel csak fogta magat felallt bejelntette,hogy nem akarja folytatni es elment haza.Ejszaka sirva aludtam el.Masnap pedig jott hozzam es bocsanatot kert mind az 5x megbocsajtottam neki,de aztan rajottem,hogy nem gondolja komolyan.O utalt arra is,hogy o is le tudna elni velem az eletet,de ha ezt csinalja akkor 3ev mulva is ugyanugy elhagyhat,es akkor mi lesz beadjuk a valopert,miutan elvaltunk jon konyorogni,hogy fogadjam vissza?...nem,nekem igy nem kell....a 6-ik szakitas utan is jott azzal,hogy szeret meg stb.,de en mar nem fogadtam vissza.Meg szeretem,de nincs kit....Vagyis ugyertem hiaba szeretem,ha mindeg megbant.Es van amikor fenyeget,hogy elrabol es megeroszakoll...felek...ezert nem megyek ki az utcara kb 1honapja,mert a hazunk elott egy nap 7x is elmegy az autojaval,pedig nem is ebbe a faluba lakik...


lehet,hogy a te baratod nem ilyen de szerintem szakits vele mielobb.....


de amugy ezt te kell erezd....sok szerencset;):*

2011. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!