Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl azon, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl azon, hogy a barátom más lánnyal randizott?

Figyelt kérdés

Mindig ez jár az eszembe, elmondása szerint semmi nem volt.

Ezt el is hiszem, nagyon bűntudata van, de akkor is...

Megnéztem a gépét olyanokat írt neki...mondjuk letörölte a csajt msnről, de akkor is fáj nagyon:S


2011. febr. 7. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

sehogy add ki az útját..


19F

2011. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek elsővel
2011. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De mondtam neki h kap még egy esélyt.

20 vagyok, de igazából letagadta a talit a csajjal akkor mondtam neki h oké kap egy esélyt.

De mikor megint rákérdeztem bevallotta...így kicsit igazságtalanak érzem az egészet mert ha tudtam volna akkor az igazat akkor nem bólintok rá...

Ennek már 2 hete..h volt köztünk a feszkó.


Látom h megbánta, de most meg ha felhozom ő van felháborodva..

2011. febr. 7. 00:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyet értek az elsővel. Nem tudod majd elfelejteni sehogy, és ne sajnáld. Lehet hogy most megbánta de amint megbocsátassz neki, eltelik pár hónap és ugyan ez meg fog történni. Addigra elfelejti az egészet, azt is hogy megbánta. Velem és a volt barátommal ugyan ez volt. 1 év után: Elősször "olyanokat írt egy csajnak, lehet hogy találkoztak is,d e azt nagyon tagadta. Szakítani akart velem a csaj miatt aztán meggondolta magát. "nagyon" megbánta és megbocsátottam neki. Utánna eltelt 2 hónap megint jött egy csaj. Álítólag vele is csak msnen beszélgetett, deahogy olvastam a beszélgetésiket és a leveleiket igencsak úgy tűnt hogy ha nem olvasom el aznap 2-3 napon bellül találkoznak (már meg volt beszélve minden). Ott már mégjobban megbánta a volt pasim, majdnem sírt is...könyörgött hogy maradjak vele. 2 évesek lettünk. Eltelt fél év és kezdett furcsává válni, nyomozgattam utánna, láttam msnen hogy egy csajjal nagyon jól elvan de persze ő elintézte azzal hogy csak az osztálytársa. 3 hónap múlva szakított velem a csaj miatt. Randiztak 2-szer, egyszer a csaj ágyában kötöttek ki, persze azt mondta csak smároltak. Utánna a csaj dobta 2 hét után és jött megint könyörögni hozzám. Hát engem már nem tud érdekelni.

Szerintem dobd ki és keress normálisabbat!

2011. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hát utolsó hozzászóló sajnálom ami veled történt..:/

am igen sztem is dobd mert nem tudnál úgy megbízni benne mint előtte akkor se ha többet nem csinál ilyet(amire persze semmi garancia)

2011. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
DOBD KI
2011. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy leírtad
2011. febr. 7. 00:38
 8/13 anonim válasza:
100%
Attól még, hogy nem csinált semmit még a szándék meg volt benne. Meg kell beszélned vele, hogy mi vezérelte. De mivel nem csalt meg így nem tudhatod, hogy tényleg képes lenne-e rá. Ha nagyon szereted akkor bocsáss meg neki, ha nem annyira akkor szakíts vele függetlenül attól, hogy azt mondtad ,hogy megbocsátasz neki. A saját érdekeidet nézd!
2011. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most megváltozott,

látom rajta, hogy bűntudata van, azt mondta nagyon megbánta, ezt látom is rajta..

Megkérdeztem az volt a válasz, hogy mivel sokat veszekedtünk ezért kicsit megingott, de most bűntudata van.

Nagyon megbánta és azt mondta többet nem lesz ilyen..

2011. febr. 7. 10:00
 10/13 anonim válasza:
100%
Ne hidd el neki hogy nem lesz több ilyen. Lesz az. Csak kicsit később, utána meg majd meg gondolja ha 2 szék közül a földre ül.
2011. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!