Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez teccene?

Figyelt kérdés

mit szolna egy lány ha pl az elsö csok olyan lenne hogy trük...

a férfi aszongya van egy meglepetésem de csukd be a szmed és nem szabd leselkedni.a lány becsukja és a fiu megpuszilja a száját..??


2011. febr. 6. 22:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Robi19xD jah, igazad lehet :DDDDD
2011. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vidd el randizni. Amikor érzed, hogy bizsereg, melegszik a levegő köztetek, akkor öleld át a derekát, és csókold meg.


De amúgy ne tervezgesd, hogy hogy csókold meg. :D Az úgy nem jó...Az olyan... beállított lenne, vagy hogy mondjam. :D Inkább akkor és úgy csókold, ahogy érzed, és ahogy szituáció hozzá. :)

2011. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező.

Majd eljön talán az az idő, amikor rájössz, hogy egy elfogadható helyesírás és nyelvhasználat többet fejez ki az emberből, mint ahogy azt te most gondolod. Én drukkolok neked ehhez is, meg a meglepetés-puszihoz is.

2011. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem egyelőre a (nyelvtan)könyveket nyálazd, és ne a lányok száját.


23F

2011. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!