Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak szexelni járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexelni járunk már össze? 15/L

Figyelt kérdés

Majdnem 8 hónap után lefeküdtem a barátommal, akivel nagyon szeretjük egymást. Ez 4 hónapja történt. Azóta minden egyes alkalommal, kb 2x egy héten vagy ő jön hozzánk, vagy én hozzájuk, és "azt" csináljuk. Nem járunk sétálni, moziba, stb...Próbáltam beszélni vele erről, és azt mondta ok, mehetünk máshova is, találjam ki hova, nincs jobb ötlete,moziba nincs semmi, sétálni hideg van.

:(

Mit tegyek? Mit találjak ki?

Igazából én is élvezem a szexet, nagyon jó vele, elsők voltunk egymásnak, de én mást is szeretnék! De igaza van, mi mást csináljunk... :/

15/L


2011. febr. 6. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A szexet hanyagoljátok egy ideig, ha találkoztok mindig más programokat csináljatok.

Egyébként nem tudom, mert mi pl ha csak simán ülünk akkor is el tudunk beszélgetni órákat, nem kell ahhoz külön program, hogy jól érezzük magunkat. De az előttem lévők már leírták mennyi mindent lehetne csinálni, nem igaz hogy egy se jó azok közül.

2011. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha nem jön be nektek a szinház meg ezek, és a sétához is hideg van, akkor menjetek el valahova billiárdozni... útközben kicsit hideg van igy jól össze lehet bújni, utána ha megérkeztetek jó lesz a melegben billiárdozni majd elkezdtek játszani 1 órácskát utána vissza hazamentek; üditővel együtt max 700forint és mégse a szokásos "durr bele bumm" hanem valami mást csináltatok kettesben. vagy ha van valami uszoda, termál fürdő oda is szerintem nyugodtan elnézhettek, ha meg annyira szeretitek csinálni akkor ezek után is lehet ugyan úgy ;)
2011. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kovpet ***** válasza:

A biliárd jó ötlet. Vagy bowling vagy ilyesmi.

De a 700 forint cseppet soványnak tűnik. 1-2 ezer szokott lenni óránként az ilyesmi és az üdítő sem olcsó az ilyen helyen. Mondjuk üdítőt nem iszom, de egy sör szokott 4-600 lenni olyan helyen, ami nem kocsma :)

Ezzel együtt nem drága dolog és jó szórakozás, csak azért nehogy egy ezresre számítsatok. :)

2011. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!