Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Elég fura ez a dolog. Pár hónapja szakítottam a barátommal, és egyszerűen nem tudom elfelejteni őt. Nemrég összejöttem egy sráccal, aki odáig van tőlem, még akkor is, ha elég elutasítóan viselkedem vele. Egyszerűen idegesít néha még a jelenléte is, mert folyton a mennyekig magasztal, és ezt egyszerűen nem bírom elviselni. Párszor mondtam is neki, hogy ne nyomuljon ennyire, mert ezzel csak azt éri el, hogy elhagyom. Nagyon szemét dolog tőlem, tudom jól, de csak azért vagyok vele, mert próbálom így elfelejteni az exem... Szerintetek hagyjam ezt az újat és keressek olyat, akivel jobban érezném magam, vagy várjak még vele, hátha jobb lesz? Vagy inkább maradjak egyedül?
2011. febr. 6. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudok választ adni rá mert vicces de ugyanebben a helyzetben vagyok csak annyi hogy fiú vagyok :D :/ igen ez 1 fogós kérdés én azt javasolnám hagyd el de hát akkor nekem is ezt kéne tennem de az ugye nem olyan könnyű ;)
2011. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de azért azt remélem h nem Viviennek hívnak o.O :P
2011. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egyedül is jobb lenne neked mint egy olyannal aki ennyire hidegen hagy és idegesít.
2011. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"de azért azt remélem h nem Viviennek hívnak o.O :P" -> én a kérdező nevében tuti benyögném, már csak poénból is, hogy de. De amúgy ez kissé szadista poén lenne.


A kérdésre válaszolva, meg tartsd meg ezt a jelenlegit, amíg megéri. Aztán keress egy másikat. Ha elég sok ilyen jelentéktelen embert jártál végig (nem szexuális értelembe véve), akkor egy idő után találkozol egy másik valakivel, aki ugyanúgy megfog mint az előző szerelmed. ÉS az előzőt máris elfelejtetted. Addig meg darálj le annyi jelentéktelent, amennyi jólesik. Ha 100-at, akkor százat, ha 10-et akkor tizet. nem számít, (a jelenlegi se)...

2011. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maradj egyedül.
2011. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem Viviennek hívnak :) Lehet, hogy maradok vele egy ideig, aztán, ha továbbra is ezt érzem, akkor lépek tovább. Köszi a válaszokat erre a "vicces" kérdésre :)
2011. febr. 7. 13:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem eddig tartott a türelmem :D Lehet holnap a Blikkben ezt fogjátok olvasni, hogy x.y. ....lakos brutálisan megölte y.z. .... lakost. :D
2011. febr. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!