Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendbe jon ez meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendbe jon ez meg?

Figyelt kérdés
Baratnommel 7 honapja vagyunk egyutt.En nagyon szeretem ot,es ugy erzem o is ugyanigy van ezzel.Egyutt veszitettuk el,sok mindent ateltunk mar,viszont nem egy varosban lakunk ezert csak hetvegen talalkozunk,vakacioban mondjuk tobbet vagyunk egyutt.1 hete valakitol megtudtam hogy megcsalt,2x is ,egyszer meg osszel es egyszer most par hete.Felhoztam neki a temat bevallotta es bocsanatot kert,azt mondta o sem tudja miert csinalta,be is volt rugva,bar ez ugye nem mentseg.Kapott egy masodik eselyt.Hetvegen ujra talalkoztunk,elmentunk bulizni aztan azt mondta hogy reggel beszelni akar velem.Vegul nagy siras kozepette kiszedtem belole hogy mi van.Azt mondta nagyon ossze van zavarodva ,es nem tudja mit akar.Most egy ideig szunetelunk,abba egyeztunk,hogy nem keressuk egymast,hogy tudja atgondolni a dolgokat.Azt mondtam neki hogy keressen akkor amikor ugy erzi szuksege van ram.Most nagyon hianyzik,szerintem en is neki.Nektek mi a velemenyetek errol?Szerintetek lehet ez meg olyan mint volt?Vagy ugy dont majd hogy kesz ennyi ?
2011. febr. 6. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Megcsalt, nem Ő mondta el és ez után még szünetet is akar... Én már túl sokat nem várnék ettől a kapcsolattól.
2011. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=HRc6H9xRHp0&feature=related

először is nyugi :D

nos megcsalt... az azt jelenti,hogy valaki mással feküdt le ezt értelmezted? ráadásul 2szer hiába hogy szereted ha valamilyen módon együtt is maradtok akkor is benned lesz a gondolat h megcsalt és csak a gond lesz ebből én már tanultam ebből ;)

2011. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedben még második esélyt sem adtam volna neki.
2011. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nehogymár még ő legyen a szegényszerencsétlen, aki bár félrekefél, nagyon szeret téged... Megcsalt. Megbocsátottál neki, eddig rendben is van. Egyszer mindenki hibázhat (bár itt kétszer hibázott a lány). De hogy még utána Te várjál rá, mert összezavarodott...Éppen neki kellene veszettül pedáloznia, hogy visszaszerezze a bizalmadat. Sajnálom, de ez a lány nem szeret téged. Keress egy olyan lányt, aki megérdemel. 22/N
2011. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kefelt felre.csak felre csokolt :) ..bocsi de ezt elfelejtettem kifejteni .
2011. febr. 7. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
a csók is megcsalás,legalábbis az én szememben.kétszer is megtette,ráadásul el is titkolta?szerinted lesz ez a kapcsolat ugyanolyan mint régen?főleg h ráadásként szünetet is kért?nem lesz ez már soha jobb.lehet nem is lesz folytatása.nem véletlenül kért szünetet.én az ilyen tartsunk szünetet dumában nem hiszek.gyáva ahhoz h szakítson.
2011. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!