Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mutattátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutattátok be egymás a szülőknek?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat :)

15/f 16/l


2011. febr. 6. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1 hónap kb, de nem ilyen hivatalos bemutatás volt, csak felvittem magamhoz és otthon voltak a szüleim és akk találkoztak vele először személyesen. én meg kb másfél hónap múlva találkoztam az anyukájával, az rendes ebédes ismerkedős bemutatás volt
2011. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2-3 hónap kb
2011. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"18:51" már bocs, de titkolni valód van, hogy még nem mutattad be a lánynak a szüleidet? Esetleg egy 3. fél akit ismernek a szülők?

Vagyis Te a lányt nem is szereted csak szexre kell, 23 éves léttedre elég hülye felfogásod van... "minek"....


Mellesleg Nálunk 1 hónap járás után mutattuk be a másikat a szülőknél.

2011. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

(Előző voltam)

"még pár évig nem mutatnám be..." na ezzel leírtad magad drága kisfiam.

Inkább gondolkozz el az életeden és utánna adj ilyen tanácsokat másoknak!!!!

2011. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A párom az uncsitesóm haverja és együtt jöttek el hozzánk, de akkor még nem voltunk együtt. Akkor már találkozott a szüleimmel.

Én náluk olyan 4-5 hónap után voltam, de a párom azt mondta, hogy nem érdekli hogy a szülei mit szólnak majd hozzám, mert csak az számít, amit ő érez. ♥

2011. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
általában soha.. még egy lány sem ért annyit.. mindig a csajnál voltunk így soha nem találkozott anyámékkal..
2011. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

@16:02


Nem, nincs semmi titkolni valóm. Egyszerűen nem vagyok jóban a szüleimmel, és nem szeretném, hogy bármi közük legyen azokhoz, akiket szeretek. Sem a barátaimhoz, sem az aktuális páromhoz. Már többször volt gondom miattuk. Valójában nem a barátaimat és a barátnőimet nem vállalom fel, hanem a szüleimet.

És nem tanácsot adok, a kérdésre válaszoltam.

És ne ítélkezz látatlanba az életem fölött, kisfiam.

2011. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De amugy így már érthető, hogy miért nem mutatod be a szüleidet! Bocs az előző írásokért!
2011. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmi baj, köszönöm.
2011. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!