Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gravíroztatni szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gravíroztatni szeretnék a szerelmemnek egy kulcsba. Hol vehetnék?

Figyelt kérdés

Egy szép díszesebb kulcsba szeretnék. Ilyet lakatosnál lehet venni? És zárral vagy lehet olyat ami inkább "díszkulcs"? Esetleg mibe lehet még gravíroztatni? Ékszer öngyújtó toll kulcstartó kilőve.

Köszönöm.


2011. febr. 6. 17:44
 1/2 anonim válasza:

A kulccsal kapcsolatban sajna nem tudok választ adni, de szerintem vannak "díszkulcsok" és lakatosnál/kulcsmásolónál biztosan tudsz ilyesmit vásárolni.

Egyébként még lehet gravíroztatni pl bögrébe (képpel esetleg, nagyon szépen megtudják csinálni) vagy esetleg egy üveg borra/pezsgőre:)

Illetve nem tudom mennyire tetszenek neked az ilyesmik, de én személyszerint még gravírozás címszóval ajánlanám esetleg a fényképes 2-3D-s gravírozást... Gyönyörűen eltudják készíteni, különböző alakzatokba, különböző méretekbe és vannak egész olcsó verziók is ebből.


Remélem tudtam segíteni

2011. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokat segítettél köszönöm.
2011. febr. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!