Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja a barátotok mikor megvan a menzeszetek? Mert nekem most megvan és. (lent folyt. )

Figyelt kérdés
...ma találkoznánk de nagyon fáj a hasam és hiába vettem be gyógyszert szinte az ájulás szélén vagyok, most így itthon oké, de semmi kedvem elmenni hozzájuk. Hogy mondjam meg neki?
2011. febr. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tudja, és ilyenkor nem is nagyon nyúl hozzám úgy, sőt még inkább simogatja a hasam, hogy ne fájjon annyira:)
2011. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ügyesen felhívod, vagy elmagyarázod neki msn-en, hogy a hormonok ilyenek, ezt nem te választottad, ilyen a szervezeted. Elhiheti, hogy neked sem kellemes görcsölő hassal létezni ezekben a napokban.

Az én barátom tudja, még ha nem is mondom neki, akkor is látja rajtam, mert én is megszenvedem a menszi előtti napokat, és az első 1-2 napot. Mellem fáj, feszül, duzzad, fel van puffadva a hasam, görcsöl is, minden bajom van. Olyankor csak fekszik mellettem és masszírozza a hasam vagy simogatja. :) 21/L

2011. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém tudja...és ha fáj a pocim,még sajnálni is szokott:)Nincs ebben semmi szégyellni való...
2011. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, de eddig nekem még ebből soha nem volt problémám. Ez egy tök természetes dolog.


Meg mondhatod neki mondjuk így:

Bocsi, megjött a menzeszem, rosszul érzem magam, nem tudok most átmenni.


Ha nem mondod el neki az igazat, azzal egyikőtöknek sem lesz jobb. És nem mellesleg idővel ígyis, úgyis bele fogtok botlani a témába, ha már éltek/fogtok élni szexuális életet.

2011. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, ha a barátnőmnek megjön és együtt örülünk :P Én jobban, ő épp kevésbé.

A másik meg az, hogy ilyenkor jót tehet egy kis séta, nehéz rávenni őt is, de ha megsétáltatom, akkor nagyon boldog utána. Azt mondja, nem is fáj annyira, meg sokkal jobb. Szóval lehet,hogy érdemes lenne rávenned magad, hogy elmenj hozzá.

2011. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző: nem a kutyádról kérdeztek! :P
2011. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mozgás tényleg segít!
2011. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!