Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki halál jól néz ki csak fingom nincs hogy mit csináljak azért, hogy mondjuk össze jöjjek vele. Neki már volt több barátja a múlt egy-két évben. Ezt azért teszem fel mert én általam indult el az ő úgymond szerelmi élete. Úgy sétálgattunk hogy fogta a derekamat én az övét, folyton ölelgetett meg mondta hogy milyen izmos vagyok meg bátor, a barátnőinek azt mondta rólam hogy kedves vagyok meg minden. Azóta neki volt két barátja, mi ketten eltávolodtunk egymástól. Legyetek szívesek segíteni! üdvözlettel a kommentelőknek: Miki
2011. febr. 6. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Tisztelt Miklós!


Csak te segíthetsz magadon...

Ha nincs barátja a lánynak, hívd el valahová randira, aztán el kell kezdeni a kezdeményezést. Pl. köszönésnél megjegyzed, hogy nagyon jó volt ez az este és hiányozni fog, aztán megcsókolod. Te ismered meg a helyzettől függ, mit teszel...


Üdv.

2011. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!