Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szexmániás vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szexmániás vagy én nem vok az?

Figyelt kérdés
A bnőm mindig elképed mikor mondom h nem szexeltünk a pasimmal pl 1-2 hónapja... mert h ő egy héten 1x minium csinálja, ha nem többször és én a barátommal 1 és 2,5 hónapja vok együtt az első a 10.hónapba sikerült és azóta téll nem az van h most minden héten... pl utoljára szilveszterkor volt vmi és azóta nem (kiv. petting) most akk én velem van a baj vagy a bnőm ilyen szexmániás? am a pasimmal nincs vita ez miatt jól megvagyunk
2011. febr. 6. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egy héten egyszer csinálja az közel sem szexmániás. :) Nincs ebben semmi, ha mindkettőtöknek elegendő ez a mennyiség! Mással meg ne foglalkozz, nem vagyunk egyformák!
2011. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem a barátnőd normális és te vagy (kicsit túl) visszafogott... de ez nem baj, nem mindenki egyforma

én is minden héten szexelek a barátommal. 1x vagy 2x, attól függ, hogy tudunk találkozni

17/L

2011. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj, csak gondolom gyerek vagy még:S

Egyébként én is annak a híve vagyok, hogy akkor már legalább hetente.

2011. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok egymástól?
2011. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

18 leszek nyáron, bár ez ha azt nézzük persze még számíthat attól gyereknek,

Csak engem vhogy az zavar h ő leképed azon h én kibirom hónapokig ő meg akk alig bírja ki mikor menstruál. meg én azt várom h a pasim mikor kérdezi meg mert eddig mindig én kérdeztem és kicsit zavart h mi van ha ő nem is akarja csak azért csinálja h ne utasítson vissza. és hát ő nem igen kérdezgeti én meg nem erőltetem, bár mondta h azért mert nehezen megy neki és azért neki rossz, gondolom azért nem kérdezi

2011. febr. 6. 13:06
 6/12 A kérdező kommentje:
5 km- se mindennap buszon suliba együtt megyünk meg péntek szombat itt van vagy én nála, mondjuk csak nálam lehetne az a dolog. de az nem számít
2011. febr. 6. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi megy neki nehezen???
2011. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hát a merevedés vagy még az előtt elmegy h lenne vmi

és ez miatt nem szokta megkérdezni mert fél h hamar elmegy ezt ő mondta

2011. febr. 6. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi vmikor napi 3x is szexelünk:)
2011. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azon képedek le, hogy valaki nem sexel heti 4-5 alkalommal...


Már a heti 1 is durván kevés lenne nekem, egy hónapig meg ki se bírnám :P

2011. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!