Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok erre egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok erre egy értelmes választ?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nem tudom miért nem vagyok elég jó a fiúknak. Nem vagyok hisztis, féltékeny, sem plázacica. Mások szerint szép vagyok. Jó jegyeim vannak . A barátomat soha nem csalnám meg senkivel. Az eddigi barátaim viszont mind vagy megcsaltak, vagy szakítottak velem egy más lány miatt. Mi lehet a baj velem ?:/ Nem értem, mit tehetnék még.?:)
2011. febr. 5. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
képet kérünk^^
2011. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem pont ez, hogy magadban keresed a hibát. Biztosan te sem vagy tökéletes, senki sem lehet az, de nem lehet minden CSAK miattad.

Egyébként lehet hogy jobb, ha ezt Tőle kérdezed meg.

2011. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
nemhiszem hogy magadat kéne okolnod emiatt. a mai pasik nagyon éretlenek, csak nőznek és nem gondolják komolyan. te egy pont olyan lány vagy, aki nemm szórakozik mások érzéseivel. ez nagyon pozitív és hidd el hogy ha eljön az ideje meg fogod találni azt a pasit, akiben igazán bízhatsz! Kitartás, mert én már megtaláltam, semmit nem kell elsietni. Hallgass a megérzéseidre, megfogod érezni hogy ki az igazi. :)
2011. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Izééékeh11 ***** válasza:

nem veled van a baj,hanem az eddigi barátaiddal.lemerném fogadni hogy az új barátnőjük viszont egy üresfejü kis plázacica :D szerintem nagyon elszomorító hogy mostmár a legtöbb embernek nem a természetes szépség és a kedvesség tetszik hanem azok a platina szőke agyilag 0 lányok,akikről már első látásra az jön le,hogy -Fiúk!Nézzétek,milyen cuki kis kivágott pólóm van,hogy kint van a fél csecsem!Dugjon meg valaki!!

szóval mondom,ne aggódj,nem veled van a baj!

13l

2011. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de képet nem szeretnék. :)

Persze, senki sem tökéletes, ezzel én is tisztában vagyok. Lehet, hogy rossz embereket választok?:/

2011. febr. 5. 20:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Van benne igazság, köszönöm az eddigi válaszokat!(:
2011. febr. 5. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:

na még 1x mert a moderátor hülyeséget vmi bal here rakta össze ezért mindenre jelez :D hiába csillagozok ki mniden szóban 1 betűt :D


szóval: azon nem gondolkodtál még hogy a pasik voltak p*csök? no hiszi jó pont a féltékenység: kb én el várom hogy ha rám jön a flörtölhetnék [semmi extra csak el kalandozok az "engedélyezett" témáktól] akkor vágja be a durcit :D érződjön hogyha hozzám ér a csaj ki töri a nyakát :) nem plázacica ez is jó pont a szépség szubjektív a tanulás meg nem szól bele a kapcsolatba megcsalás soha ne mond hogy soha


19F

2011. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 97%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:04


ügyes vagy önmagad cáfolod meg ki jelented hogy a mai pasik bal fszok :D majd közlöd hogy neked normális pasid van :D nice:P


ilyen alapon a mai csajok mind ribik :D [ez persze nem igaz] de ilyen alapon ..


19F

2011. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hány évesek a volt barátaid, hogyan néz ki egy kapcsolatod, milyen közös tevékenységekből áll?

Mit teszel a kapcsolatért, és mit vársz cserébe?

2011. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elõfordulhat, csak nem hiszem el, hogy ennyire szerencsétlen vagyok :D Tudom, senki se tetszhet mindenkinek, azért írtam, hogy ne azzal jöjjön pár ember h biztos kancsal vagyok és társai :D
2011. febr. 5. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!