Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy én nem szeretem? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit eddig barátnak hittem, pár hete ismerjük egymást, de most kiderült, hogy ő ezt nem barátságnak fogta fel és szeret. Nem hozta még eddig szóba, engem meg egyre jobban zavar. Sose kerültem még ilyen szituba. Megvárjam míg ő hozza fel, vagy mondjam el hamarabb? Nem kerülhetem el valahogy ezt a kínos beszélgetést?
2011. febr. 5. 19:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
csak félek, hogy engem hibáztat majd, amiért félreértett.
2011. febr. 5. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogyhogy félreértett? Adtál neki olyan jeleket, ami alapján reménykedhet?
2011. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
na ez az, amit nem tudok. Csak ahogy utólag visszagondolok, lehet hogy ez a baj. pl: volt h elhívott sétálni, én meg mentem vele,ő pedig másképp fogta fel. Később elmeséltem ugyanezt egy barátnőmnek, aki így kérdezett vissza, hogy elmentél RANDIRA vele? Én erre nem így gondoltam, de bennem lehet a hiba, ha körülöttem mások is másképp fogják fel
2011. febr. 5. 20:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Huhh hát szerintem akkor légy egy kicsit távolságtartóbb. Ne bunkón, hanem egyszerűen ilyenekre mondj nemet.
2011. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
oké az menni fog. Köszi!
2011. febr. 5. 20:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2011. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jelekre elég jelekkel válaszolni. Például vörös rózsára azzal, hogy ez barátok közt nem szokás.
2011. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!