Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy én nem szeretem? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit eddig barátnak hittem, pár hete ismerjük egymást, de most kiderült, hogy ő ezt nem barátságnak fogta fel és szeret. Nem hozta még eddig szóba, engem meg egyre jobban zavar. Sose kerültem még ilyen szituba. Megvárjam míg ő hozza fel, vagy mondjam el hamarabb? Nem kerülhetem el valahogy ezt a kínos beszélgetést?
2011. febr. 5. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

lol :D ügyes a csávó ...

nem hiszem hogy elkerülhető lenne előbb utóbb meg kell vitatni


19F

2011. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy megmondod neki, hogy számodra scak a legjobb barátod vagy egyszer majd azt veszed észre, hogy a f@szát lóbálja előtted....
2011. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

legjobb barát ?:D pár hete ismeri :D pff


19F

2011. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

uff a pár hetet elnéztem...:)


Háát lényeg a lényeg hogy nem tudod elkerülni...

2011. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem mondtam h legjobb barát. Csak szimpla barát (én legalábbis azt hittem)
2011. febr. 5. 19:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem utalj rá valahogy, ne mondd így ki, az eléggé kegyetlen, elvégre ő még nem mondott semmit (ha jól vettem ki a szavaidból). Viszont az utalásod legyen nagyon egyértelmű, nem mondom, hogy a jelenlétében csapj egy másik pasi seggére, de utalj rá mindig, hogy barátok vagytok, semmi több.
2011. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan csináljam?
2011. febr. 5. 19:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Van olyan esetleg, aki tetszik?
2011. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
most nincs
2011. febr. 5. 20:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor ha szóba kerül mondd, hogy neked senki sem tetszik és kapcsolatot sem szeretnél mostanában. Ebből csak ért.
2011. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!