Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tetszik haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik haverom barátnője?

Figyelt kérdés
Pár napja elmentünk együtt szórakozni néhány haverommal. Itt találkoztunk egyik barátomnak az ismerősével és az ő barátnőjével. Összehaverkodtam a sráccal is, a lány viszont nagyon bejön nekem. Nem tudom, megérné-e ráhajtani a csajra, a helyzetet bonyolítja, hogy a lány nemrég szakított ugyan a sráccal, de nekem ez olyan se vele se nélküle kapcsolatnak tűnik, teljesen tehát még nem függetlenek (lehet talán újra össze is jönnének).
2011. febr. 5. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit sztem.
2011. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy olyan csajt aki még ennél a csajnál is jobban bejön.
2011. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

* szerintem te ezt szeretnéd hallani:

Nyugodtan mozdulj rá a csajra, nincs az senki tulajdonában sem. Tedd őt magadévá. Esélyed van őt megszerezni. Csak annyit kell tenned hogy fogsz egy fél téglát célzol, majd fejbe kapod a hapsit. A csaj máris szabad és a tiéd lehet. Sok sikert :P


* és ez az igazság:

Ha a haverod csaja mért nyúlnád le? Annyi gyönyörű nő van még rajta kívül. Megéri neked a haveroddal összebalhéznod egy nő kegyeiért? Keress mást :D

2011. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátság örök maradhat, a szerelem idővel elmúlik. (főleg hogy gondolom fiatal vagy még, elötted az élet)
2011. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne dobd sutba, de mindenképp csak akkor jöhet szóba, ha ő nyomul rá.

Attól addig is lehetsz kedves, de ne flörtölj vele nyíltan, csak egy-két finom megjegyzés, hogy tudja, nálad szabad a pálya, megjegyzés talán nem is kell, csak jól nézni.

Várd ki, talán ő is ezt érzi, és akkor lépni fog, vagy, ha nem is mer talán, de biztos ő is küld majd jelzést,

Ha ez nem lesz, sztem hagyd. Lesz más csaj, aki bejön.

2011. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos azért is vonz, mert a "tiltott gyümölcs" kategóriát tapossa éppen.
2011. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet nem tetszenél a csajnak, meg lehet nem a haver véleménye számít hanem h te bírod e, havernak tartod e (barát) vagy elég jó barát vagy e?
2011. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!