Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

'9/f vagyok és 15éves barátnőm van,lassan fél éve együtvagyunk,szeretjük egymást,de a szülei gyűlölnek engem érthetetlen okból mert nem tettem semmi rosszat,illedelmesvagyok...a gond az hogy a lányt alig engedik el hozzám vagy h találkozzunk(én megyek hozzá kocsival 30km)ha igen akkor is 1héten(beleértve hétvégéket)1szer..én ezt nem bírom tovább mondtam barátnőmnek is,hogy iylen szemetek a szülei,hogy miattuk sir a lány mert tönkrteszik a lány életét.nem szeretik őt,csak a nővérét aki midnent megkap bnőmmel ellentétben,aztakarják h oylanlegyen bnőm mint a szemét nővére aki irigységböl mindig keresztbe tesz nekünk az anyjáéknál...már nem bírjuk,elegem van mit leeht tenni?mit csináljak?mert már kezdek bedilizni és szakitás határán vagyok néha maittuk pedig szeretem a lányt..de 1héten 1találkozás nem elég...

kérlek segítsetek mit tehetnénk,a lány nem tud hatni a szüleire


2011. febr. 5. 15:09
 1/8 A kérdező kommentje:
19/f akart lenni
2011. febr. 5. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírhatnád részletesebben, hogy miben nyílvánul meg az, hogy utálnak téged meg a kis lányt a szülei.
2011. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
valahogy vágódj be a szüleinél...tudasd velük, hogy szereted a lányt és nem elég neked a heti egy alkalom
2011. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudják hogy szeretem,de egyszerüen olyan ostoba elvük van hogy hihetetlen,55évesek ,falusi parasztok,az elvük pl:ha a héten egyszer volt valahol(mind1 hol és meddig csak távol a házuktól)akkor azon a héten(hétvégét is beleértve)sehova sem mehet max 1-2órára...pl szilveszterre szerveztünkvolna egy kisebb haveri bulit nálunk,csak anyja nem engedte h ittaludjon hanem aztmondta a böszme hogy hajnalban jön érte kocsival és hazaviszi nemaludhat itt...a falu ahol laknak rokonoméknak van egy nyaralójuk,ahol szilvesztereztünk a bnőm anyja örüljön h helyben van a lánya,este felhivta bnőm h nem e vinne minket át az 5km re elvő községbe discoba minekt egyértelmű minden magyarázat nélküli NEM.amikor jött érte anyja kiderült hogy a nővérét meg elvitte(nővére 2házzal bulizott tőlünk)és még sok hasoonló eset.nővéréér akár hajnali 4-5kor is felkelnek h buliba v akárhova vigyék ésmég érte is mennek bnőmér semmit...nemlehet náluk bevágódni próbáltam ...
2011. febr. 5. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetnéd őket hogy miért.
2011. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gondoiltam rá,de a bnőm is folyton kérdezi h miért csinálják ezt?és mindig csak ennyi a válaszuk"mert nem mert aztmodntam"vagy "na msotfejezdbe míg nem váglak szájon"bántani nembántják szerencsére fizikálisan
2011. febr. 5. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, 4 év nem a világvége de talán most még az. Lehet túl idősnek tartanak a lányukhoz. Azért belegondolva nálam se örült volna anyám ha 15 évesen összejövök egy 19 éves pasival. Mások az igények (legalábbis az én időmben még így volt) Most 21 vagyok de még most is zavarna egy 2-3 évnél nagyobb korkülönbség.
2011. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hi!

egyik ismerősömék ugyanígy voltak, mondjuk ott nagyobb volt a korkülönbség 16l-23f távolság is volt köztük, a csaj szülei meg nagyon tiltották, bár néha így is találkoztak valamelyikőjüknél. nagyon szerették egymást, de ők szakítottak mert egyikőjük se bírta már..

szerintem az lenne a legjobb ha te kérdeznéd meg a szüleit, normális hangon, semmi támadó szándék nélkül, hogy miért csinálják ezt, hozzál fel példákat is hogy magyarázzák meg.. ha sehogy se akar működni a dolog akkor talán jobb ha kímélitek magatokat is:(

2011. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!