Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a féltékenységemen?

Figyelt kérdés
Nem tudok benne megbízni? Vagy senkiben sem bízom? Gondolom velem van a baj de én ebből a beteges féltékenységből ki akarok gyógyulni! Nem akarom, hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk! Hogyan csináljam?
2011. febr. 5. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van de próbáld meg te is amit én bizz meg a párodban,és ahányszor jön egy alkalom amikor féltékeny lennél probáld meg elfolytani és arra gondolni hogy mennyire szeret ne hagyd hogy felszinre törjön és lássa rajtad hogy mennyire zavar ez vagy az ... Mind addig meg kell benne biznod és el kell hinned hogy szeret amig nem ad okot rá hogy ne tedd. Sajnos ez igy müködik muszály valahogy kezelni
2011. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően a féltékenység egy egészséges valami, bár a "kissé" torz szinglivilág értéktelensége nagyon mást akar neked bemagyarázni. Félted az elért eredményeket és a boldogságot. Ha felépítesz egy házat, és félted a vihartól, vagy nem akarod bekoszolni, azért senki sem szól egy szót sem. Mert az is természetes.


A bizalmatlansággal már más a helyzet, szerintem - ha ez a baj - ezzel már kezdened kell valamit. Gondold végig, hogy Te mit tennél, ha a helyébe lennél. Nehogy a saját hibádat vetítsd rá, mert az ellen nem tud védekezni, és tényleg tönkre megy a kapcsolat.


Én magam is sokszor voltam féltékeny, de mikor láttam, hogyan kezeli a hasonló helyzeteket a párom, akkor rájöttem, hogy a probléma gyökerét kell megfogni. Bízol? Félsz? Kishitű vagy? Vagy csak nem akarsz megcsalt balek lenni?

Ha eldöntötted, akkor Ezt beszéld meg a pároddal!

2011. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valamilyen szintem van rá okom, hogy féltékeny legyek sajnos. Bízom benne, hogy eddig nem csalt meg és nem is fog de olyan dolgok vannak, hogy lehetséges, hogy hülyére vesz :S Ettől félek a legjobban, hogy hülyének néz mert csinál dolgokat a hátam mögött :S Lehet csak bebeszélem magamnak meg én kombinálok. Nem tudom de megőrülök!
2011. febr. 5. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

növeld az önbizalmad, mélyen kutass a gyökereknél hogy honnan ered a féltékenység, vagy bizalmatlanság, rá irányul e vagy minden pasira, kapcsolatodra

irigykedsz a nőkre? Amúgy lehet pont azt szereti benned, amit te utálsz magadban

ha nem szeretne, akkor nem lenne veled, vagy ha megcsalna akkor ideges lenne és fura

lehet vannak félreérthető dolgok, amiket azért titkol, mert tudja h féltékeny vagy és kombinálnál és ezt ki akarja kerülni, pedig alaptalan lenne a vád.

2011. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!