Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még valami ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami ha várok rá?

Figyelt kérdés

Vasárnap ismertem meg egy lányt.Egy suliba járunk szóval így tudtunk találkozni. Egyből meg csókoltam és tegnap este is találkoztunk és elvoltunk. Olyanokat ír h. helyes vagyok meg jó velem lenni meg minden de egyedül akar lenni és azt mondta h. inkább hanyagoljuk egymást. :/


Most van túl egy 2 éves kapcsolaton szóval azt megértem hogy egyedül szeretne lenni...


2011. febr. 5. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 2 éves kapcsolatot nem egyszerű elfelejteni. Hagyj neki időt aztán ha még mindig esélyesek vagytok egymásnál akkor úgyis kialakul.
2011. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt tudom :/

Köszönöm a válaszod ;)

Hát remélem egyszer enyém lesz :$

2011. febr. 5. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban bejössz neki, tuti összejön a dolog, csak idő kell hozzá.

Legyél nagyon türelmes, meghozza az eredményt.

Ha pedig nem tetszedtél neki, akkor ne várj semmit.


De szerintem, bejössz neki, csak 2 év sok idő és sok idő kiheverni is...

18L

2011. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!