Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ír vissza, és nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza, és nem értem miért?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nyár óta ismerjük egymást. Párszor randiztunk, találkoztunk, és rengeteget beszélgettünk. És van egy olyan érzésem, hogy tetszem is neki, csak kint van külföldön. Kb. hetente írok neki egy levelet, és 2 hete nem válaszol. Mit csináljak? És miért nem válaszol? Nem értem. Jó, idáig is volt olyan, hogy valamikor nem írt vissza, csak több napra rá, de most 2 hete nem ír. Köszönöm a segítséget.
2011. febr. 5. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

hát volt fenn azóta?

nem hiszem h akk veled lenne baja.. sztem sok dolga akadt.. v akármi más gondja is lehet

2011. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt fent azóta. =(
2011. febr. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!