Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél egy kapcsolattól, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél egy kapcsolattól, vagy nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy sráccal.Msnen beszélgettünk minden nap, egyre jobban megismertük egymást.Párszor találkoztunk, és akkor úgy tűnt hogy minden rendben van.Egyszer elhívott egy buliba,ahol össze is jöttünk.Egy darabig jól alakultak a dolgok, de egyre kevesebbet beszélgettünk,végül oda jutottunk, hogy egyáltalán nem. Pedig az elején még azt mondta, hogy többet akar tőlem, mint barátság.Nem tudom, hogy mi változhatott meg benne ilyen hirtelen, egyik napról a másikra.Én még mindig sokat gondolok rá. Szerintetek ebből még lehet valami, vagy felejtsem el örökre?
2011. febr. 4. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Hülyén tagolod a mondatokat, túl sok mondatod van ennyi kis szövegben...

Amúgy meg beszéld meg vele, de lehet az is hogy csalódott benned...

2011. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
beszéld ezt meg vele... kérdezz rá, hogy akkor most mi a helyzet...így a legegyszerübb
2011. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!