Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép napot minden kedves forumozónak. Nekem ojan problémám van nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve mert el fog hagyni a barátnőm és nem tudom hogy hogy tehetnék ellene? Tudom hogy én szurtam el mivel nagyon féltékeny voltam a vége felé, de sajnos szerintem meg volt rá az okom mivel az egyik közöségi oldalon találtam erre való okot. Sőt nekem is monta vagyis kihúztam belőle hogy teccik neki egy másik srác és ez kölcsönös.Velem szakitani akart mert ezért sokszor kiakattam és ugyérzem ezért hogy el akar hagyni a hibám mert meg nem csalt csak foglakozott a gondolattal szerintem de ő sem tugya. Tegnap ki akart rakni, vagyis nem rakni csak szakitani ő aszt monta hogy attol még marathatok. Kérdeztem tőle hogy szeret e még asztmonta igen de már nem anyira és ő nem szeretné fojtatni a veszekedések miatt. Én megigértem neki hogy többet nem veszekszünk és hogy ojan lesz mint a legelején. Ezért kaptam egy kis idöt de ugyérzem hogy ő fog lépni és nem igérte meg hogy nem csal meg mert nem tugya mi lesz. Ma kapott tőlem 2 szál rózsát mivel több mint 2 éve együtt vagyunk és pont 2 éve lakunk együtt. Nemtudom mit csináljak egész éjjel nem aluttam azon gondolkoztam mit tudnák neki mutatni vagy tenni hogy ujra szerresen mint az elején, vagy egyáltalán lehetséges-e ez. Ebben kérnék segitséget hogy hogyan tudnám viszahóditani. Én nem hittem hogy ijen meszire jutott a kapcsolatunk edig ez a veszekedések ellenére ez egy álomkapcsolat volt mert a szüleivel is nagyon jól megvoltam mindenben támogattak én szüleim is aránylag segitőkészek. Szóval nekem ugytünt hogy minden klappol. De sajnos ez nem igy volt. Jah de aszt tudnia kell mindenkinek hogy én 20 ő 18 évesek vagyünk eszt csak azért montam mivel mindenki aszt monta hogy túl korán költöztünk ösze. Szóval kérek mindenkit hogy segitsen akinek van ötlete vagy véleménye.
2011. febr. 4. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszett ügy.Nagyobb probléma a helyesírás ahogy látom!
2011. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az nem kifejezés!!!borzalom:)
2011. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó tudom és ezért elnézést is kérek de szerintem a lényeg érthetö.

Sajnos nagyon el vagyok keseredve és nagyon a betüket sem látom már normálisam nert nem kicsit vagyok érzelgős szerintem.

És kerek minden kommentelőt hogy csak az irjon aki tugy és akar segíteni légyszives.

Köszönöm:-(

2011. febr. 4. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
tetszett neki a rózsa? örült neki? lehet, hogy fel kellene rázni a kapcsit, menjetek kirándulni, korizni,írj neki verset, ha jó a hangod énekelj neki, írj neki szerelmes levelet, amit reggel az ágyban hagysz mielőtt felekl, s te elmész... legyél kreatív !
2011. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm megprobálom.

A rózsának örült keztem utána érezni hogy kezd megtörni a jég

2011. febr. 4. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
nos, szervezz egy közös hosszú hétvégét ahol csak 2en vagytok, főzőcskézzetek borozzatok csináljatok mindenféle csapatépítő tevékenységet! De ez hogy nem ígérte meg a hűséget nekem azt jelenti ,hogy biztosra megy és te a "nincs ló jó a szamár is" mondásból a szamár szerepét töltöd be az életében... De a féltékenységet ne mutasd ki még ha van se mutasd meg neki hogy bízol benne és légy aktív kreatív de a legfontosabb minden szituban maradj úri ember!!!
2011. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönök minden segicséget ez a problémám szterencsére megoldódott.

Talán most jobban szeretjük egymást mint eddig.

Ha valakit érdekelne hogy hogyan akkor elöszöször rózsa , plüsik és mikor már megtört a jég eljegyzés.

Lálam belött .

Jah persze esténként éttermi kajálások, séta a balatonparton ez mb 2 hét alatt zajlott le és azóta jegyesek vagyunk.

Akinek ijen problémája van akkko probálja meg segít ha valamenyire szeret még téged igy visza tudod szerezni.

Mégegyszer köszi mindenkinek és sok sikert nektek.

2011. febr. 21. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!