Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem életem szerelmével két éve. Érzem, hogy igazán ő az akire szükségem van, a nagy Ő.

Most 20 éves, én pedig 16 vagyok. A problémánk az, hogy ő már dolgozik, és elküldték a munkahelyéről még tavaly ősszel. Most talált egy állást nagy nehezen, de az út négy óra, ezért oda költözött albérletbe.

Azóta alig tudunk találkozni, csak akkor van rá lehetőségünk, hogyha tanítási szünet van, vagy hosszabb ideig szabadságon van. Beleőrülök!

A szeretet, így hogy nincs velem csak még nagyobbnak tűnik (a telefonszámlámmal együtt). Szerintetek működhet, hogyha két ember igazán szereti egymást?


2011. febr. 4. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten, mindent megtesztek a kapcsolat, a találkozás érdekében.
2011. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IGEN , mi is így vagyunk, fel a fejjel! De neked jobb, mert mi csak kb. félévente tudunk talizni, nyáron pedig még beszélni sem tudunk, de imádjuk egymást ♥
2011. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem működött, így soha többé nem is fogom megpróbálni.
2011. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam se, de lehet mi nem jól csináltuk.
2011. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
működhet, de csak bizonyos ideig, mondjuk pár év szerintem a max, amit egy távkapcsolat kibírhat, aztán lépni kell vagyis költözni egymás irányába.
2011. febr. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!