Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom azt mondja öreg a sexhez és minden máshoz, pedig csak 34 éves?

Figyelt kérdés
már évek óta együtt élünk, lassan jöhetne egy közös család, hiszen ő 34 éves, én 28. de hogy, amikor az elmult egy-két évben, mindig van valami kifogása minden ellen. eleinte megértettem őt, hiszen nem volt úgy meló, pénz, stb. beszélgettem is vele sokat erről, mert nem jár sehova, nem szeret senkivel sem lenni, csak egyedül, nem ér hozzám, nem kíván, kb két hetente sexelünk, akkor is én mászok rá szó szerint és kb két perc az egész. már elegem van ebből. többször is próbáltam beszélni vele erről (a kapcsolatunk elején nem ilyen volt), és mindig azt mondja, hogy neki már nincs ilyen igénye, ő már öreg, stb. mit tegyek? én teljesen más vagyok, mások az igényeim minden téren. de szeretem és ő is. de nem akar változtatni, és ez kezdi megölni a kapcsolatunkat. már kezdek én is belefáradni, hogy megtegyek bármit.. elhagyjam még most? vagy még tűrjek? mi a véleményetek? előre is köszi!
2011. febr. 4. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy szerető még megoldás lehet.
2011. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Dehogy öreg, csak lusta vagy nagyon kihajtja magát, esetleg stresszes pl. munkahelyi történések miatt.

Mielőtt a szexet erőltetnéd vagy emiatt faképnél hagynád, szerintem járj utána, tudakold meg mi a valódi ok. Persze nem mondtam, hogy könnyű lesz kihúzni belőle, de nem lehetetlen.

2011. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Szerintem depressziós, kérjétek szakember segítségét.
2011. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is depresszió.Az vágja ennyire haza az embert.
2011. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy öreg hozzá! Talán inkább tényleg túlhajtja magát, túl sokat stresszel, vagy valami hormonális, vagy szervi, vagy lelki problémája van.
2011. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, valóban stresszes a munkahely miatt, a pénz miatt, a hitelek miatt, hogy nem jutunk előre, hogy semmi nem jön össze, stb.. de okot ad már több mint egy éve? és amikor nyugodt, vagy boldogabb napjait éli, akkor sem ér hozzám, akkor sem kíván.. nincs szeretője vagy ilyesmi és én sem akarok, nem tudnám megcsalni, de nagyon nehéz így. mondtam már a szakembert neki, de nem akar menni. makacs.. de ha így élek, és életünk végéig kínlódni szenvedni fogunk mindenért, akkor életünk végéig ilyen marad? jobban megérteném, ha már 45-50 évesek lennénk. na de a harmincas éveinket éljük.. de köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 4. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok eszét írni szóval röviden szerintem jobb ha még most szakítasz vele, még mielőtt téged is tönkretesz ez az egész. Szerintem te úgyse tudsz segíteni rajta, a szándék meg volt de ez van.


Felesleges mellette elpazarolnod az életed, főleg ilyen fiatalon.

2011. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Párszor már leírtam a saját tapasztalatom ebben a témában...

Ha nem hajlandó szakemberhez menni, két választásod van: vagy beletörődsz, hogy egy olyan ember mellett élsz, akivel szökőívben egyszer szeretkeztek (és a két heti egy csak romlani fog, a végén már össze sem jön az erekció), vagy szakítasz vele és tovább lépsz.

Ez a probléma magától nem javul! Persze, stressz is van, anyagi gondok, fáradtság, stb- de ha ez mindenkinek elvenné a kedvét a szeretkezéstől rövid úton kihalna az emberiség. Ez nem normális.

A férfiaknak sem könnyű, elég nehéz lehet megélni a vágy hiányát, mikor az a sztereotípia, hogy a férfiak mindig és mindekor készek rá, csak a nőknek néha "fáj a fejük". Na, az én kapcsolatomban nem nekem fájt a fejem.

2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!