Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem, vagy csak mondja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem, vagy csak mondja?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Már régota ismertük egymást de mégcsak 2 hónapja járunk...

Mostanába eléggé "elhidegült" tőlem, vagy nem tudom...?

Sajnos nem találkozunk sokat, mert nagy a távolság.

De az a baj hogy szinte nem is foglalkozik velem, felhiv 3-4 naponta és akkor mongya hogy szeret engem, meg hogy kellek neki, és utána nem keres engem egy hétig:D

Facebook-on se ir rám, nem is hiv, de még egy sms-t se küld:S Én szoktam neki sms-t küldeni de nem tud vissza irni rá mert azt mondja hogy nem jó a telója...

Nagyon keveset foglalkozik velem:S Nem szeret???


2011. dec. 21. 13:39
 1/6 anonim válasza:
3. személy is van a dologban..Ez nem szerelem, ha már erre a dolgokra felfigyelsz, felmerül benned ,hogy valami nem okés a pasid részéről.. Én azt mondom 2hónap nem nagy idő,még időben legyél TE okos... Ne bízz meg benne,hagyd a fenébe.. Hidd el,ha hiányolna keresne,és hirtelen jó lenne a telefonja...
2011. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdeznék előbb valamit. Te mondtad neki, hogy több figyelmet és törődést szeretnél?
2011. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző két kommentelő okosakat írt és egyetértek velük.

Szerintem beszélj vele SZEMÉLYESEN, mondd meg neki, mi bánt.

Ha nem fog változni a dolog, akkor muszáj lesz feladnod, mert ez így nem kapcsolat.

Okos lány vagy, hogy mindent észreveszel, így biztosan akad majd jobb pasi is, aki megérdemel téged. Lehet, hogy ugyanígy ismered őt, csak még nem jöttél rá, hogy ki az.


18/L

2011. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy van neki 3.

Igen már montam neki hogy szeretném ha többet foglalkozna velem, de ő eltereli a szót:(

Biztosan nem szeret engem...De hát akkor ennyi.

Majd lesz másik...

Köszönöm a válaszokat:)

2011. dec. 21. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
"Gondoltam hogy van neki 3." Nézd, erre egyenlőre semmi bizonyíték nincs, csak névtelenül valaki interneten ezt írta. Sarkított dolgot írok: Ha én azt írom, hogy nincs neki, akkor ezt is elhiszed? Szerintem gondold végig. Ha mondtad neki, és nem változott, akkor sajnos nem sok esély van. Azért próbálj meg újra beszélni vele.
2011. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én írtam az első kommentet:) Hát figyelj. Ha az érzelmeidről beszélsz neki,és eltereli a témát,akkor önző. Nem veled foglalkozik,hanem magával.. Tehát a te "költségeden" érzi jól magát..Érted. Persze,megakar tartani,mert lehet mást nem tudna manipulálni így. Azért írtam,hogy 3.személy van a dologban,mert pasiból van,és az esetek többségében ez ki is derül. Szerintem arra kérdezz rá,de tényleg személyesen, hogy ő hogyan látja ezt a kapcsolatot! Szerelemből,vagy szimpla szeretői kapcsolatot akar-e? Ha szerelemből,akkor hagyd bizonyítani,de ne fuss utána. Ha szeretői,akkor egyértelmű,hogy keressen magának egy ribancot,akit jól megfizet....
2011. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!