Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, összejönnétek egy 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy 27 éves biszex fiúval?

Figyelt kérdés
27 éves bi srác vagyok és szeretnék egy komoly kapcsolatot, ahol nem kell kell elrejtenem a vágyaimat. Lánnyal szeretnék kapcsolatot elsősorban, de nem hazudozva, félrelépve. Létezik olyan lány, aki ezt őszintén elfogadja?
2011. febr. 4. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, de biztos van olyan akit izgatna a "két biszex fiú és én" felállás. Szerintem nem lesz olyan nehéz dolgod.
2011. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
neked már béreltek helyet az akasztófán... sztem nem fogadja el manapság ezt sok csaj, elég undorító... :S
2011. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem... a volt barátom is bi volt, de fél éven keresztül megcsalt többnyire fiúkkal... Tudom, hogy nem belőle kell kiindulni, de inkább nem.
2011. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem jönnék össze veled, szerintem a biszex lányoknál próbálkozz. :D
2011. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a melegekkel meg a biszexekkel, de nem jönnék össze vele.Nem tetszene, ha popóba raknák, vagy éppen ő rakna valakit popóba.

De van olyan csaj, akinek ez bejön, szóval nyugi, biztos találsz valakit.

2011. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem. Undorodom a gondolattól, hogy a párom egy másik férfival volt előttem.

20/L

2011. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, hogy volt fiú barátod is, de azt nem szeretném, hogy megcsalj a kapcsolat alatt, vagy akkor nyitott kapcsolat és nem járunk...

Egyébként, ha nem erőltetsz bizonyos dolgokat (állandó popószex, esetleg hármas) akkor maga a tény, hogy a fiúkhoz is vonzódsz nem zavarna.

24/l

2011. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én jártam biszex fiúval, de ő legalább hűséges volt. Amúgy, ha találsz is ilyen lányt, akkor inkább csináljátok hármasban, az mégsem megcsalás. Amúgy meg néha nem értem a biszexeket, hogy miért ilyen gyávák: annyira kapaszkodnak abba, hogy a lányokat is szeretik, hogy fiúkkal csak titokban, egy-két alkalomra terveznek. Mondjuk te legalább el akarod mondani a leendő barátnődnek.
2011. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem tudom, abban viszont biztos vagyok, hogy ha fiúval csalna meg a barátom azon könnyebben túltenném magam.
2011. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!