Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak hogy a párod kezd MEGUNNI?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várok olyan férfiaktól és nőktől, akik átélték már ezt az érzést. Ilyenkor mit tapasztaltatok a párotokon? Hogy viselkedett veletek kapcsolatban? Milyen jeleit mutatta annak, hogy kifelé nézeget a kapcsolatból?


Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 4. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy volt, hogy már ritkábban kereste a társaságom, inkább egyedül ment bulizni és már nem velem, hanem rajtam nevetett.
2011. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
59%
kedves kérdező.Én már egy hete szenvedek a barátom miatt,nem keres telefonon,mindig én hivom,ha meg kérdezem miért nem keres lazán azt mondja hogy nem tudja.Újjabban sexelni sem volt kedve.Énis kértem tanácsot,és kaptam is.Az a jele hogyha nem keres és nem is érdekli hogy te mit érezhetsz.Én pont ugyanebben a cipőben vagyok,rettenetesen ki vagyok,nekem egy 2 éves kapcsolatot kéne el dobnom és még csak 15 és fél éves lány vagyok.De mindent túl kell élni.Azt tudom neked mondani hogy amibe egy ember nem hal bele az csak erősít.Kivánom hogy neked ne legyen ilyen érzésben részed.Nem kívánom a legrosszabb ellenségemnek sem ezt az érzést,nem is tudom el mondani milyen érzés az amikor félsz hogy mikor jön a telefon vagy az sms-hogy vége
2011. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!

Utolsó, Neked kitartást kívánok. Sajnos el tudom képzelni, és ha eljönne az a pillanat akkor ne felejtsd el amit nekem javasoltál most!

A barátodnak lehet hogy kis szünetre lenne csak szüksége és utána rájönne hogy mégiscsak te kellesz neki. Egyik barátnőm járt most ugyan ebben a helyzetben. Hiába újított magán, a helyzeten, a srác lesz.rta a dolgot. Aztán volt egy kisebb mélypont, 1 hónap körül. A srác a haverjaival járt el, nem kereste a lányt, a lány is élte az életét, bulizott stb. A srác pedig rájött hogy mennyire fontos neki és mégsem szeretné elhagyni.


Remélem ez utóbbi van nálatok! Én azt tanácsolom neked hogy próbálj meg nélküle is élni, elleni, barátnőzni. Hátha kapcsol :)

2011. febr. 4. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk szexuálisan nem közeledik feléd egyszerüen már nem tudsz, veled beszélgetni nem figyel arra amit mondasz neki! Vagy már nem csinál közös programot vmi indokal kimenti magát .Nem hiv telefonon vagy napokoig nem keres! Nos ezzek a jelek már azért elég egyértelmüek de viszont nagyon sokszor hallok olyat is hogy, ilyenkor már nem foglalkozi az illető azzal hogy, mivel vagy kivel töklti a napját a párja.
2011. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hibákért elnézést!
2011. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
SZAKÍTOTT VELEM A BARÁTOM(MÁSODIK IRÓ VAGYOK)
2011. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :( Kitartást kívánok!! És próbálj meg erős maradni. Lehet hogy később ismét együtt lesztek, de lehet hogy az Igazi csak most fog rád találni.

Én azt vallom hogy van az első szerelem és utána az igazi szerelem. Kívánom neked hogy találd meg a boldogságot újra, egy olyan fiú mellett, aki meg is becsül!

2011. febr. 5. 18:14
 8/11 anonim válasza:
Én őt szeretném..:'(:'(
2011. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kivan, nem dicser, keruli a tarsasagod, nem keress.
2011. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szegénykém, sajnálom :'( figyelemelterelő hadművelet, de ezerrel! Oké hogy sablon, de nekem használt: nyiss szemet a világra, járj el utazgatni, próbáld meg meglátni az apró, de szép dolgokat az életben (kíméletlenül nehéz, de nem lehetetlen). Írogass. Verset, novellát, ami jön. Vagy zenélj. A lényeg, hogy add ki magadból a feszültséget, a bánatot, és ne próbálj meg "erős nőt" játszani, ehelyett legyél inkább őszinte. És ami a legfontosabb: figyelj Magadra... kitartást mindehhez! Menni fog! :')


Kérdező: ha még "csak" :( ott tart a dolog, hogy magadban teszed föl a kérdést, de még semmi egyértelmű jel, akkor magadban vagy bizonytalan. Ha ez a helyzet, próbálj figyelni arra, hogy neked magadnak is és a párodnak is megtartsd a szabadságát (lelkiekben, tevékenységekben értem, nem a gátlástalanságra gondoltam). Ha már vannak a kapcsolat elunalmasodására utaló jelek, akkor nagyobb a baj sajnos. Ilyenkor nem szabad - rosszul hangzik - "koldulni" a szerelmet, hanem tessék erőt venni magadon és feltárni azokat a problémákat, amikkel nem mertek / mertetek szembesülni eddig. Legyen az akár szexbéli baj, akár egy profán "nem-segítesz-mosogatni" cucc. Ha pedig úgy érzitek, akármelyikőtök is... hogy vége kell legyen, akkor sajnos ki kell mondani a további szenvedés elkerülése miatt. Sajnos ha az egyik fél nem talál már boldogságot a kapcsolatban, az a másik fél érzéseit is megkeseríti... :( a lényeg, hogy ne hazudjatok egymásnak. Sok sikert, drukkolok, hogy rendbejöjjetek! 30/L

2011. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!