Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszek egyszer igazán szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniangyal kérdése:

Leszek egyszer igazán szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 21 éves vagyok és még szüz. Nagyon válogatós vagyok pasik terén, és előfordul hogy mondjuk egy 15 éves fiú tetszik meg nekem. Ez normális dolog?
2011. febr. 4. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hűűde ismerős..
2011. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. És elhiszem hogy nem normális. Nem vagyok igénytelen, nagyon sok szerethető van bennem, nem vagyok egy bombanő, de megfordulnak utánam az utcán igen sokan, már rég lenne egy normális párkapcsolatom szerintem, csak túlságosan is a tökéletességre törekszem, ezen próbálok változtatni.
2011. febr. 4. 13:47
 13/20 anonim ***** válasza:
17,45 éves fiúk nem jönnek be? :$
2011. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Találd ki! XD
2011. febr. 4. 17:25
 15/20 anonim ***** válasza:

13:20 vagyok


nem tudhatjuk. azt meg hogy normális-e te kérdezted. nem. ami normális, azt te is jól tudod melyik fajta lány.

de attól még hogy valaki szűz, ugyanúgy lehet szűzk..a.


"túlságosan a tökéletességre" na ezt kellene kifejteni. nem igazán hiszem, hogy létezik olyan lány, akinek még párkapcsolata sem volt ennyi idősen, vagy ezek szerint csupa ügyetlenkedés és nemnormális volt eddig. a nők sokkal hajlamosabbak a társfüggésre, már csak megfelelési kényszerből is. ráadásul nem képesek ekkora önmegtartóztatásra, szóval itt valami nincs rendben.

2011. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Max. 1 hónapig tetszett az az x néhány ember idáig életemben, és velük csak annyi volt hogy egy párszor randiztunk, egy-két csók. De nem játszadoztam egy fiúval sem, még időben megmondtam nekik, hogy nem jönnek be, mert, pl. dohányoznak, füveznek. Az hogy a tökéletességre törekszem, azt így értem. Nincs olyan pasi szerintem de nő se, akinek ne lenne valami "rossz" tulajdonsága. Ennyi
2011. febr. 4. 18:00
 17/20 anonim ***** válasza:
megadod az msned nekem? nekem ezek a fajta nők az eseteim! én is utálom a füvet cigit stb!
2011. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
itt? Na jó... szanita8@citromail.hu
2011. febr. 4. 20:35
 19/20 anonim ***** válasza:
felvettelek de nem vagy fent :(
2011. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

figyelj, nekem 12 évesek nem jönnek be mert túl gyerek fejűek (kinézetre) és én 17 éves fiú vagyok... Sose volt barátnőm, de szinte egész nap arról álmodozok hogy van... és lehet elfogadnék egy 12 évest is ha úgy alakulna, már olyanról is álmodoztam hogy 12 éves bnőm van mindenki pedofilnak hív de legalább boldog vagyok...


Nah ezt is csak a GYK-n merem elmondani :D

2011. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!