Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszek egyszer igazán szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniangyal kérdése:

Leszek egyszer igazán szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 21 éves vagyok és még szüz. Nagyon válogatós vagyok pasik terén, és előfordul hogy mondjuk egy 15 éves fiú tetszik meg nekem. Ez normális dolog?
2011. febr. 4. 10:00
1 2
 1/20 Tomika90 ***** válasza:
Nem gáz de ha ennyire válogatós vagy esélytelen hogy boldog leszel...mégpedig azért mert megfog a külseje ami 1000 ből 1 és a belső meg pont nem fog tetszeni.Ne válogass...gyer össze olyannal aki nem épp annyira az eseted és a szerelem jön magától
2011. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a tökéletest hiába várod. az nem létezik.
2011. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha esélyt adsz valakinek, aki legalább egy kicsit is tetszik neked, lehetséges, hogy úgy beleszeretsz, hogy csak ő lesz neked a tökéletes. Velem megtörtént. :)

Ne dobd el magadtól a boldogságot mindenféle megfoghatatlan ábrándképek miatt.

2011. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Leszel igazán szerelmes még, csak ne keresd, hanem élj! Szeresd magadat, és élj az életnek, akkor megtalál! :)


Az igazi létezik. Igaz, nem rég futottam vele össze, de tökéletesen egyezik az én nagy álmommal. Kicsit hihetetlen mai napig, hogy anno aki a jegyzet noteszkámba bekerült alak... az nem csak papiron él, hanem a valóságban is :)


Ne add fel az álmaidat! :) Maradj egészségesen válogatós!

2011. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális. Direkt olyanokat választasz, akik elérhetetlenek, csak hogy ne kelljen belekezdened. Valószínűleg félsz a csalódástól és a kudarctól (tudat alatt).


Igazán szerelmes akkor lehetsz, ha MEGISMERSZ valakit az erényeivel és a hibáival együtt, és ezekbe szeretsz bele. Amíg az ábrándjaidat kergeted és keresed a pasikban, addig nem.

2011. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hibák nélkül nincs ember!


Viszont pl én soha nem fogok arról lemondani, nem lehet dohányos, nem ihat alkoholt, és nem szabad éjszakai életet élnie. ( a pár pohár sör néha elfogadott, de a hűtőben állni, és pia szag nem)


A hibák általában kisebb dolgok. Rigolyák. Ezek mindenkinél vannak, és ezeket el is fogadom. :)


De azért tartsunk meg egy szintet, hogy kit szeretnénk!

2011. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Tomika90 ***** válasza:
az utolsó válaszolónak: azért ez durva korlátozás...nem vagyok alkesz de ha ezt megakarná nekem valaki tiltani....piaszag a hűtőbe egy üveg sörtől??nemhiszem...
2011. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze! Olyat is ismerek, aki jóval 30 fölött találta meg a nagy szerelmét.
2011. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

26 ff

a 10:40-essel értek egyet, nekem is olyan csaj kell aki nem dohányzik, nem iszik rendszeresen, és csak nagyon ritkán él éjszakai életet, Én se bírom hogy piaszagú a hűtő :D . És sört se iszom.

2011. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ha nem kamu kérdés:


nem normális.

ritka hogy valaki 20 felet szűz, ez lehet a te hibád is, ha tényleg elérhetetlent vársz, vagy igénytelen vagy és nincs benned szerethető. ha így jó neked és nem zavar hogy válogatós vagy, akkor nem baj.

a kor ma már annyira nem számít, vannak fejlett 15 évesek akiket simán 20nak lehet nézni. de az is lehet hogy lelkileg még 15 vagy és ezért vonzódsz ahhoz a korosztályhoz.


milyen lenne neked a tökéletes fiú?

2011. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!